Talent Show"The Voice of Poland": znamy wszystkich jurorów ósmej edycji!

"The Voice of Poland": znamy wszystkich jurorów ósmej edycji!

"The Voice of Poland": znamy wszystkich jurorów ósmej edycji!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Urszula Korąkiewicz

12.06.2017 11:13, aktual.: 13.06.2017 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiemy już, kto w ósmej edycji "The Voice of Poland" będzie oceniać występy młodych wykonawców. Oprócz Michała Szpaka zobaczymy znanych z show, sprawdzonych trenerów.

W jesiennej ramówce TVP2 nie zabraknie 8. edycji "The Voice of Poland". Długo nie było jednak wiadomo, kto zasiądzie za stołem jurorskim. Nowym jurorem, jak informowaliśmy wcześniej, będzie Michał Szpak. Portal wirtualnemedia.pl informuje, że oprócz niego zobaczymy dobrze znanych już z "The Voice" Tomsona i Barona oraz Andrzeja Piaska Piasecznego.

Wśród trenerów nie zabraknie też kobiecego głosu. Nie będzie to jednak, jak sugerowano wcześniej, Edyta Górniak (mimo że portal wirtualnemedia.pl ustalił, że taką propozycję dostała). W kuluarach mówiło się o tym, że do grona trenerów dołączy Kasia Kowalska, która świetnie wypadła na castingu. Tak się jednak też nie stanie. Z informacji portalu wynika, że do talent show wróci także Maria Sadowska (choć plotkowano, że zrezygnowała z show).

Obecnie trwają precastingi z producentami. W wakacje ruszą nagrania odcinków castingowych. We wrześniu cała 8. edycja "The Voice of Poland" trafi na antenę TVP2. Równolegle do kolejnej odsłony show powstaje dziecięca wersja "The Voice", którą także wyprodukuje firma Rinke Rooyensa, Rochstar. Nie wiadomo jednak, kiedy "The Voice Kids" pojawi się na antenie.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny dumny z Grędzińskiego? Jego podopieczny wygrał siódmą edycję "The Voice of Poland"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także