Talent Show"The Voice of Poland": Michał Szpak nowym trenerem!

"The Voice of Poland": Michał Szpak nowym trenerem!

"The Voice of Poland": Michał Szpak nowym trenerem!
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. Anna Ryta

09.06.2017 10:04, aktual.: 09.06.2017 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spekulacjom na temat obsady nowej edycji "The Voice of Poland" nie ma końca. Wiemy już jednak, że jednym z jurorów z pewnością będzie Michał Szpak.

W jesiennej ramówce TVP2 nie zabraknie 8. edycji "The Voice of Poland". Wciąż jednak nie wiadomo, kto pojawi się w roli jurorów muzycznego show. Pewnym jest jednak, że w najnowszym sezonie nie zobaczymy największych gwiazd - Natalii Kukulskiej i Marii Sadowskiej. Wkrótce po tym pojawiły się informacje, że do jury dołączy Kasia Kowalska.

- Kasia była niedawno na castingu i świetnie wypadła. Ma dobre uwagi i naturalność w ocenianiu, której czasami brakuje nawet największym gwiazdom. W programie trzeba świeżej krwi i jeśli Kasia uzgodni wysokość swojego wynagrodzenia, ma tę pracę w kieszeni - powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji talent-show.

Jak dowiedział się jednak serwis wirtualnemedia.pl, w jesiennym sezonie w fotelu jurora z pewnością zobaczymy Michała Szpaka. To właśnie on będzie szukał muzycznych talentów do swojej drużyny podczas "Przesłuchań w ciemno". Wokalista podpisał już umowę z Telewizją Polską. Obecnie trwają precastingi z producentami. W wakacje ruszą nagrania odcinków castingowych. We wrześniu cała 8. edycja "The Voice of Poland" trafi na antenę TVP2.

Zobacz także: Michał Szpak: "Zawsze chciałem takiego życia, jakie mam teraz"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także