wp

The Voice Of Poland

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się

"Najważniejszy jest głos!" - to hasło talent show "The Voice Of Poland". Tysiące uczestników staje do walki o wygraną. Przesłuchania on-line oraz te przed specjalistami z branży muzycznej. W roli jurorów 2. edycji: Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z Afromental. Gospodarzami programu są Tomasz Kammel i Marika.

wp

Czterech trenerów po raz drugi spróbuje odnaleźć najlepszy głos w Polsce. Setki wybitnie utalentowanych osób z całego kraju wyłonionych na przesłuchaniach on-line oraz wybranych przez specjalistów z branży muzycznej, zmierzy się na etapie "Przesłuchań w ciemno".

Podczas pierwszego castingu jurorzy siedzą tyłem do uczestników. Oceniają jedynie ich wokal. Gdy uczestnik wzbudzi ich zainteresowanie, juror włącza specjalny przycisk "chcę cię mieć w swojej drużynie". Wówczas jego fotel odwraca się przodem do uczestnika. W sytuacji, gdy więcej niż jeden z trenerów naciśnie guzik, to uczestnik decyduje z kim będzie chciał współpracować.

Każdy z jurorów musi skompletować drużynę składającą się z 12 wokalistów. Wewnątrz drużyn organizowane są pojedynki polegające na tym, że dwoje wokalistów śpiewa tę samą piosenkę. Juror decyduje, który z nich był lepszy.

Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce w rezultacie stanie 20 wokalistów. W odcinkach na żywo trenerzy oraz widzowie za pomocą głosowania telefonicznego i sms, będą decydować o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka.

Jurorami pierwszej polskiej edycji byli: Kayah , Ania Dąbrowska , Andrzej "Piasek" Piaseczny oraz Adam "Nergal" Darski . Show prowadził Hubert Urbański .

wp

Pierwszą edycję "The Voice of Poland" wygrał Damian Ukeje.

Szczegóły programu
Obsada

Andrzej Piaseczny

Darski Adam

Dąbrowska Anna

Kayah

Magdalena Mielcarz

Hubert Urbański

wp
wp
wp