Trwa ładowanie...
d2pi12z

"The Voice Kids" okaże się hitem TVP? Dzieci zawalczą o zwycięstwo tak samo jak dorośli

TVP idzie za ciosem. Oprócz kolejnej edycji cieszącego się niezmienną popularnością "The Voice of Poland", przygotowuje zupełnie nową wersję talent show "The Voice Kids", tym razem z udziałem dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Maria Sadowska, Tomson i Baron
Maria Sadowska, Tomson i Baron (Materiały prasowe)
d2pi12z

"The Voice Kids" to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego "The Voice". W dziecięcej wersji występują wykonawcy w wieku 6-14 lat. Występy uzdolnionych wokalnie dzieci na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w "The Voice”: uczestnicy biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi. Różnica polega na tym, że walczą o stypendium na dalszą naukę lub kontrakt płytowy, a o wyborze nagrody decydują rodzice zwycięzcy.

Jak ustalił portali wirtualnemedia.pl, TVP zamówiła w firmie Rochstar realizację "The Voice Kids", a nagrania do programu mają powstać równolegle do kolejnej edycji "The Voice of Poland". Ósma edycja talent show trafi do jesiennej ramówki. Nie wiadomo jednak, czy dziecięca wersja ukaże się w tym samym czasie.

Warto dodać, że do tej pory lokalne wersje "The Voice Kids" powstały m.in. w Wietnamie, Francji, Tajlandii, Hiszpanii, Belgii i w Niemczech. W każdym z tych krajów dziecięce talent-show cieszy się ogromną popularnością. Pomysł na wprowadzenie "TVK" w TVP padł już trzy lata temu. Rinke Rooyens zaproponował realizację tematu zainspirowany sukcesem „Małych gigantów”. Ówczesny prezes TVP Juliusz Braun nie wyraził zainteresowania polską wersją tego talent-show, bo był sceptycznie nastawiony do dużych widowisk rozrywkowych z młodszymi uczestnikami. Nowe kierownictwo spojrzało bardziej przychylnym okiem na dziecięce talent show i dzięki temu widzowie jesienią mogli oglądać "Hit, hit, hurra". Czy dziecięce "The Voice" odniesie taki sam sukces jak pierwotna wersja?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2pi12z

Podziel się opinią

Share
d2pi12z
d2pi12z