Talent Show"The Voice of Poland": Kasia Kowalska nową jurorką?

"The Voice of Poland": Kasia Kowalska nową jurorką?

"The Voice of Poland": Kasia Kowalska nową jurorką?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

30.05.2017 23:09, aktual.: 31.05.2017 09:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna edycja "The Voice of Poland" nabiera kształtów. Ruszyły już castingi, a TVP zbiera na nowo ekipę jurorów. W kuluarach mówi się o tym, że możemy wśród nich zobaczyć Kasię Kowalską.

Nowa odsłona muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki wiąże się z roszadami wśród jurorów. Z posady zrezygnowały Natalia Kukulska i Maria Sadowska. TVP chce zapełnić wakat i szuka nowej jurorki. Duże szanse na pracę w show ma Kasia Kowalska.

- Kasia była niedawno na castingu i świetnie wypadła. Ma dobre uwagi i naturalność w ocenianiu, której czasami brakuje nawet największym gwiazdom. W programie trzeba świeżej krwi i jeśli Kasia uzgodni wysokość swojego wynagrodzenia, ma tę pracę w kieszeni – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji.

Biorąc pod uwagę fakt, że Kowalska z powodzeniem wróciła do showbiznesu, koncertuje i błyszczy na festiwalowych scenach, rzeczywiście może się sprawdzić w roli doświadczonej trenerki o świeżym spojrzeniu na muzykę. W pozostałych fotelach natomiast zobaczymy kojarzonych już z show artystów. Do udziału ponownie zaproszono Edytę Górniak, Marka Piekarczyka oraz Barona i Tomsona.

Zobacz także: "Hit, hit, hurra": to Kasia Kowalska miała być jurorką?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także