"The Traitors. Zdrajcy": Zwiastun pokazał za wiele? Widzowie od razu się zorientowali

Uczestnicy "The Traitors" nie kryli zaskoczenia
Uczestnicy "The Traitors" nie kryli zaskoczenia
Źródło zdjęć: © kadr z TVN

07.03.2024 14:30, aktual.: 07.03.2024 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie wiadomo, kogo Zdrajcy osłabieni odejściem Moniki wytypowali do opuszczenia programu. Wygląda jednak na to, że w grze pojawią się kolejni uczestnicy. Zwiastun trzeciego odcinka wyraźnie pokazał, kogo zobaczymy w programie. Wcześniejsze przewidywania wielu widzów okazały się trafne.

W drugim odcinku "The Traitors" widzieliśmy pierwszą naradę uczestników przy okrągłym stole, w trakcie której typowali, kto spośród nich jest Zdrajcą. Nietypowe zachowanie Moniki sprawiło, że to właśnie ona wzbudziła najwięcej podejrzeń.

48-letnia stewardessa z Gdańska nawet nie starała się odeprzeć zarzutów grupy. Nieoczekiwanie przyznała, że jest Zdrajcą, łamiąc przy tym zasady programu. W tej sytuacji wszyscy uczestnicy wskazali ją w głosowaniu, ostatecznie przepędzając z Zamku. Pozostali intryganci: Dominika i Alex zostali osłabieni, ale zdecydowali, że werbowanie nowego Zdrajcy byłoby zbyt ryzykowne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwiastun pokazał za dużo? Wrócą wyeliminowani gracze

Podczas swojej tajnej narady Zdrajcy wybrali kolejnego Lojalnego, który opuści zamek. Wygląda jednak na to, że do gry dołączą nowi gracze, a w zasadzie wrócą osoby wyeliminowane w pierwszym odcinku.

W zwiastunie trzeciego odcinka wyraźnie widać kadry z minami zaskoczonych uczestników, a następnie sceny z udziałem Justyny i Doroty, które podobnie jak Tadeusz odpadły tuż na starcie programu.

Justyna pojawiła się w zwiastunie trzeciego odcinka "The Traitors"
Justyna pojawiła się w zwiastunie trzeciego odcinka "The Traitors" © kadr z TVN

Widzowie to przewidzieli?

Nie umknęło to także widzom, którzy pisali o tym m.in. na instagramowym profilu programu "The Traitors". "Dorota wróci, było ją widać w zwiastunie", "Justynę też" - pisali internauci, którzy już wcześniej zresztą obstawiali, że wyrzuceni bez pardonu w pierwszym odcinku uczestnicy z pewnością wrócą jeszcze do gry.

Przypomnijmy, że Justyna, Tadeusz i Dorota opuścili program chwilę po tym, jak dotarli na zamek Mielmont w Belgii. Na prośbę Malwiny Wędzikowskiej wytypował ich Robert, choć nie wiedział wówczas, że wskazane osoby będą musiały opuścić program.

Widzowie "The Traitors" nie dali się zaskoczyć
Widzowie "The Traitors" nie dali się zaskoczyć© Instagram

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także