"The Traitors. Zdrajcy": Klaudia podpadła widzom. Oburzenie słowami uczestniczki show

Nie tylko Monika, ale i Klaudia podpadła wielu widzom
Nie tylko Monika, ale i Klaudia podpadła wielu widzom
Źródło zdjęć: © kadr z TVN

07.03.2024 10:29, aktual.: 07.03.2024 12:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W drugim odcinku "The Traitors" to Monika wzbudziła największe podejrzenia uczestników i nieoczekiwanie przyznała się do bycia Zdrajcą, łamiąc regulamin programu. Jednak nie tylko jej reakcja wywołała poruszenie widzów. Komentujący program fani zwrócili też uwagę na zachowanie Klaudii i to, jak zaatakowała koleżankę z programu.

Nie da się ukryć, że program "The Traitors" trzyma w napięciu i póki co zaskakuje zwrotami akcji. Bo o ile widzowie dość łatwo rozgryźli, kogo na początek wyeliminowali Zdrajcy (Bartosz), to już efekt pierwszej narady przy okrągłym stole zszokował, zarówno uczestników gry, jak i widzów. Monika, której nietypowe zachowanie wyraźnie zaczęło ściągać na nią podejrzenia grupy, dość szybko została rozszyfrowana.

Podczas narady, w czasie której uczestnicy typują Zdrajcę i mogą go przepędzić z zamku, Renata jako pierwsza wskazała na Monikę. Podkreśliła, że poznała ją już w pociągu i to jej zachowanie diametralnie się zmieniło od czasu, gdy Malwina Wędzikowska wytypowała Zdrajców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Renata krok po kroku demaskowała Monikę, a jej zdanie podzieliła też Klaudia. Ona jednak zaatakowała Monikę personalnie, sugerując problemy natury psychicznej koleżanki z programu. Chwilę później Monika przyznała się do bycia Zdrajcą, łamiąc tym samym regulamin (Zdrajca nigdy nie może przyznać się do roli, a jedynie to potwierdzić, gdy z gry wyeliminuje go grupa).

Widzowie wzięli Monikę w obronę. Krytyka pod adresem Klaudii

Zachowanie Moniki, która nie udźwignęła presji bycia Zdrajcą, jak i publicznej krytyki, była kompletnym zaskoczeniem. Jednak nie tylko ono wzbudziło ogromne poruszenie komentujących w sieci widzów.

Wielu nie spodobało się to, jak Monika została potraktowana przez współuczestników gry, a zwłaszcza przez Klaudię, która zapytała Monikę, na co dzień będącą stewardessą, czy przeszła w pracy badania psychologiczne. Potem zaś dodała, że bałaby się z taką osobą gdziekolwiek polecieć.

"Tekst o testach psychologicznych przy stole, mega słabo. Szacunek Monice się należał. Mam nadzieję, że oglądając to, Klaudii jest naprawdę wstyd",

"Klaudia, mega, mega słaby tekst",

"No była zdrajcą, ale no nie zasłużyła na takie potraktowanie. No była trochę dziwna i trochę się wkopała, ale no Klaudia przesadziła [...]",

"Słabe to było, szkoda mi jej" - pisali na instagramowym profilu "The Traitors" widzowie. Wielu wzięło Monikę w obronę i sprzeciwiało się postawie Klaudii.

"[...] Pani Klaudia ewidentnie ma problem. W ocenie drugiej osoby szanujmy się nawzajem" - apelowała jedna z internautek, choć byli i tacy, którzy podzielali opinię Klaudii i którzy z zadowoleniem przyjęli decyzję Moniki o rezygnacji z show, która pokryła się z decyzją grupy.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także