Trwa ładowanie...

"The Looming Tower": Peter Sarsgaard w samym centrum wydarzeń z 11 września. Ten serial zatrzęsie światem

Peter Sarsgaard dołączył do obsady serialu o zamachach z 11 września - "The Looming Tower". Choć produkcja nie trafiła jeszcze na ekrany, widzowie już teraz są przekonani, że seria wywoła spore zamieszanie.

Share
 "The Looming Tower": Peter Sarsgaard w samym centrum wydarzeń z 11 września. Ten serial zatrzęsie światem
Źródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d4n99in

Projekt realizuje Hulu na podstawie nagrodzonego Pulizterem exposé, Lawrence'a Wrighta. Produkcja ma skupiać się na rywalizacji między CIA i FBI, która poprzedzała tragedię z 11 września. Bohaterami są Ali Soufan (Tahar Rahim)
i John O'Neill (Jeff Daniels)
z jednostki antyterrorystycznej FBI. O'Neill wierzy, że Al-Qaeda chce dokonać zamachu na amerykańskiej ziemi.

Peter Sarsgaard wcieli się w Martina Schmidta - zarozumiałego i przekonanego o swej inteligencji analityka CIA. Aktor znany jest z filmów "Jarhead - Żołnierz piechoty morskiej", "Była sobie dziewczyna" czy "Plan lotu". Grał też w serialach "Dochodzenie" i "The Slap". Ostatnio można było go oglądać w "Siedmiu wspaniałych" i "Jackie".

d4n99in

Udział wcześniej potwierdzili także: Michael Stuhlbarg, Bill Camp, Virginia Kull, Louis Cancelmi i Sullivan Jones. Wiemy już, że powstanie 10 godzinnych odcinków. Twórcami "The Looming Tower" będą Dan Futterman ("Foxcatcher") i dokumentalista Alex Gibney ("Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary"). Jedno jest pewne: o tym serialu zrobi się naprawdę głośno.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d4n99in

Podziel się opinią

Share
d4n99in
d4n99in