Trwa ładowanie...
d1l71rv

"The Looming Tower": Peter Sarsgaard w samym centrum wydarzeń z 11 września. Ten serial zatrzęsie światem

Peter Sarsgaard dołączył do obsady serialu o zamachach z 11 września - "The Looming Tower". Choć produkcja nie trafiła jeszcze na ekrany, widzowie już teraz są przekonani, że seria wywoła spore zamieszanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
11 września 2001
11 września 2001 (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d1l71rv

Projekt realizuje Hulu na podstawie nagrodzonego Pulizterem exposé, Lawrence'a Wrighta. Produkcja ma skupiać się na rywalizacji między CIA i FBI, która poprzedzała tragedię z 11 września. Bohaterami są Ali Soufan (Tahar Rahim) i John O'Neill (Jeff Daniels) z jednostki antyterrorystycznej FBI. O'Neill wierzy, że Al-Qaeda chce dokonać zamachu na amerykańskiej ziemi.

Peter Sarsgaard wcieli się w Martina Schmidta - zarozumiałego i przekonanego o swej inteligencji analityka CIA. Aktor znany jest z filmów "Jarhead - Żołnierz piechoty morskiej", "Była sobie dziewczyna" czy "Plan lotu". Grał też w serialach "Dochodzenie" i "The Slap". Ostatnio można było go oglądać w "Siedmiu wspaniałych" i "Jackie".

Udział wcześniej potwierdzili także: Michael Stuhlbarg, Bill Camp, Virginia Kull, Louis Cancelmi i Sullivan Jones. Wiemy już, że powstanie 10 godzinnych odcinków. Twórcami "The Looming Tower" będą Dan Futterman ("Foxcatcher") i dokumentalista Alex Gibney ("Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary"). Jedno jest pewne: o tym serialu zrobi się naprawdę głośno.

d1l71rv

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d1l71rv

Podziel się opinią

Share
d1l71rv
d1l71rv