Trwa ładowanie...
d21jy6e

Penélope Cruz zagra Donatellę Versace. Podobna do oryginału?

Ryan Murphy znalazł swoją Donatellę Versace. Po tym jak z projektu zrezygnowała Lady Gaga, w nowej odsłonie serialu "American Crime Story" wystąpi Penélope Cruz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Penélope Cruz zagra Donatellę Versace. Podobna do oryginału?
(Getty Images)
d21jy6e

Trzecia części antologicznej produkcji opowiadać będzie o zabójstwie projektanta, Gianniego Versace (w tej roli Edgar Ramirez). Latem 1997 roku kreator mody został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą.

Pierwotnie to piosenkarka Lady Gaga miała sportretować siostrę projektanta, także gwiazdę świata mody, Donatellę Versace. Rolę otrzymała ostatecznie Penélope Cruz. Zdjęcia do produkcji, której pełny tytuł brzmi "Versace: American Crime Story" mają ruszyć w kwietniu i powstawać będą w Los Angeles i Miami. Sezon składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth. Za scenariusz odpowiada Tom Rob Smith, natomiast pierwszy epizod nakręci Ryan Murphy. Premiera planowana jest na 2018 rok.

Seria "American Crime Story" przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Druga to "Katrina" o huraganie, który w 2005 roku mocno zniszczył Nowy Orlean. W jednej z ról pojawi się Annette Bening. Zarówno drugi jak i trzeci sezon mają trafić na antenę w 2018 roku.

   East News
(East News)
   East News
(East News)

ZOBACZ TAKŻE:

d21jy6e

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d21jy6e

Podziel się opinią

Share
d21jy6e
d21jy6e