Trwa ładowanie...
ycipk-2rjxt7

Teresa Lipowska zdradziła, jak Kacper Kuszewski zniknie z "M jak miłość". Aktorka się wygadała

Odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość" budzi od samego początku ogromne kontrowersje. Okazuje się, że ostatnie sceny zostały już nagrane. Teresa Lipowska opowiedziała o tym, jak z serialu zniknie postać Marka Mostowiaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość"
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość" (Materiały prasowe, Fot: Paweł Paprocki)
ycipk-2rjxt7

Kacper Kuszewski w "M jak miłość" gra od samego początku. Jego kultowa postać Marka Mostowiaka była uwielbiana przez widzów. Teraz, po 18 latach trwania w tasiemcu, aktor odchodzi. Jego decyzja od samego początku wywołuje niemałe kontrowersje.

Scenarzyści "M jak miłość" wszystko już dokładnie zaplanowali. Ostatnia scena z Kacprem Kuszewskim została nagrana. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć, w jakich okolicznościach aktor odejdzie z serialu.

ycipk-2rjxt7

Jednak ci fani, którzy są wyjątkowo niecierpliwi, już teraz mogą dowiedzieć się, jak "M jak miłość" pożegna Marka Mostowiaka. Sekrety z planu zdjęciowego zdradziła Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak - mama Marka. Aktorka w rozmowie z Party.pl przyznała, że dla postaci Marka zostawiono możliwość ewentualnego powrotu. Bohater nie umrze.

- Ja już to nagrałam, co prawda widzowie jeszcze tego nie widzieli. Marek po prostu mówi mi o tym, że mają wspólny wyjazd z Ewą, a ja z łezką w oku mówię, że no trudno i że będę tutaj na was czekała - powiedziała Lipowska.

ycipk-2rjxt7

Tym samym potwierdzone zostały plotki o wyjeździe bohaterów za granicę. Teraz fani zastanawiają się, czy do obsady serialu wróci Joanna Koroniewska - na to pytanie Lipowska nie chciała odpowiadać.

- Przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem "M jak miłość" i postacią Marka Mostowiaka.To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi - napisał aktor w oficjalnym oświadczeniu.

Kuszewski nie podał oficjalnych powodów, dla których pożegnał się z kultowym serialem TVP2. Ostatnio głośno było na temat złych warunków pracy przy produkcji "M jak miłość", jednak nie wiadomo, czy miało to przełożenie na decyzję aktora.

ycipk-2rjxt7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rjxt7

ycipk-2rjxt7
ycipk-2rjxt7