Trwa ładowanie...
dr2sqwa

Teresa Lipowska zdradziła, jak Kacper Kuszewski zniknie z "M jak miłość". Aktorka się wygadała

Odejście Kacpra Kuszewskiego z "M jak miłość" budzi od samego początku ogromne kontrowersje. Okazuje się, że ostatnie sceny zostały już nagrane. Teresa Lipowska opowiedziała o tym, jak z serialu zniknie postać Marka Mostowiaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość"
Kacper Kuszewski zrezygnował z występów w "M jak miłość" (Materiały prasowe, Fot: Paweł Paprocki)
dr2sqwa

Kacper Kuszewski w "M jak miłość" gra od samego początku. Jego kultowa postać Marka Mostowiaka była uwielbiana przez widzów. Teraz, po 18 latach trwania w tasiemcu, aktor odchodzi. Jego decyzja od samego początku wywołuje niemałe kontrowersje.

Scenarzyści "M jak miłość" wszystko już dokładnie zaplanowali. Ostatnia scena z Kacprem Kuszewskim została nagrana. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć, w jakich okolicznościach aktor odejdzie z serialu.

Jednak ci fani, którzy są wyjątkowo niecierpliwi, już teraz mogą dowiedzieć się, jak "M jak miłość" pożegna Marka Mostowiaka. Sekrety z planu zdjęciowego zdradziła Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak - mama Marka. Aktorka w rozmowie z Party.pl przyznała, że dla postaci Marka zostawiono możliwość ewentualnego powrotu. Bohater nie umrze.

dr2sqwa

- Ja już to nagrałam, co prawda widzowie jeszcze tego nie widzieli. Marek po prostu mówi mi o tym, że mają wspólny wyjazd z Ewą, a ja z łezką w oku mówię, że no trudno i że będę tutaj na was czekała - powiedziała Lipowska.

Tym samym potwierdzone zostały plotki o wyjeździe bohaterów za granicę. Teraz fani zastanawiają się, czy do obsady serialu wróci Joanna Koroniewska - na to pytanie Lipowska nie chciała odpowiadać.

- Przyszedł ten moment. Po osiemnastu latach rozstaję się z serialem "M jak miłość" i postacią Marka Mostowiaka.To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi - napisał aktor w oficjalnym oświadczeniu.

dr2sqwa

Kuszewski nie podał oficjalnych powodów, dla których pożegnał się z kultowym serialem TVP2. Ostatnio głośno było na temat złych warunków pracy przy produkcji "M jak miłość", jednak nie wiadomo, czy miało to przełożenie na decyzję aktora.

dr2sqwa

Podziel się opinią

Share

dr2sqwa

dr2sqwa