Syn Kaźmierskiej wparował na scenę. Teraz się tłumaczy: "To były emocje"

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBS

08.04.2024 10:37, aktual.: 08.04.2024 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" był bardzo emocjonujący. Z programem pożegnał się jeden z faworytów, a została Dagmara Kaźmierska, ostro oceniana przez jury. Gdy w 6. odcinku Iwona Pavlović rzucała kąśliwe uwagi dotyczące tanecznych umiejętności celebrytki, na scenę nieoczekiwanie wtargnął syn Kaźmierskiej i odpowiedział na zaczepki jurorki.

W "Tańcu z gwiazdami" robi się coraz goręcej. 14. edycja właśnie dotarła do półmetka, a z programu zaczęli odpadać uczestnicy, którzy na parkiecie radzą sobie świetnie. Na razie największą gwiazdą tej edycji jest Dagmara Kaźmierska, która w każdym odcinku jest ostro krytykowana przez jurorów i dostaje najniższe noty.

Celebrytka jednak ma ogromną grupę fanów, która na nią głosuje w każdym odcinku. Tym samym, choć tańczy najsłabiej, wciąż przechodzi do kolejnych odcinków.

W ostatnim odcinku Kaźmierska usłyszała ostrą krytykę na temat swojego tańca. - Dagmarko ten program nazywa się "Taniec z gwiazdami", nie chodzenie, nie człapanie - zauważyła Iwona Pavlović, po czym kontynuowała: - Chociaż jestem lekko rozczarowana, bo myślałam, że jeżeli marsz oparty jest na chodzeniu, to jak ty tu wyjdziesz, to po prostu rozwalisz parkiet, ale i tak, uwaga, to jest twój najlepszy taniec, człapaniec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na te słowa nagle na parkiet wyskoczył syn Kaźmierskiej, Conan. Wziął mikrofon od Krzysztofa Ibisza i odgryzł się jurorce, broniąc przy tym swojej matki: - Ja myślę, że Pani Iwonka z takimi nogami nawet kroku by nie zrobiła.

Po zakończeniu odcinka w rozmowie z Plotkiem Conan Kaźmierski wytłumaczył się ze swojego wybryku. - No słuchajcie, kochani. To są emocje, to jest moja mama. Ktoś mówi o mojej mamie tak, że mi się nie podoba... ciężko było, żeby mi to przeszło obok nosa niezauważenie.

Później Conan dodał: - Ja za mamą zawsze murem. Całe życie. Zabiję!

Kim jest Conan Kaźmierski?

Conan jest synem Dagmary i Pawła Kaźmierskiego. Jego rodzice mają kryminalną przeszłość. Kaźmierski został oskarżony o zabójstwo innego gangstera, uciekł do Ameryki, a po powrocie znalazł się w więzieniu. Za kraty trafiła także żona, której jako właścicielce agencji towarzyskiej udowodniono m.in. sutenerstwo i stręczycielstwo. Kiedy oboje wyszli na wolność, byli już innymi ludźmi. Coś między nimi pękło, rozwiedli się po 23 latach. Paweł Kaźmierski znalazł nową miłość, ale byli małżonkowie mają ze sobą bardzo dobry kontakt.

Dziś Conan jest bardzo związany ze swoją matką. Był dzieckiem, gdy ta trafiła do więzienia i ciężko znosił tę rozłąkę. Dziś jednak nie ma do niej żalu i na każdym kroku podkreśla, że jest jej za wszystko wdzięczny. Dziś studiuje medycynę, a w przyszłości chce zostać chirurgiem plastycznym bądź psychiatrą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także