Świąteczny maraton "Ucha Prezesa" w Telewizji WP. Oglądaj 1 i 2 kwietnia

29.03.2018 13:31, aktual.: 29.03.2018 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji Wielkanocy startuje wielki maraton "Ucha Prezesa", w którym możecie sobie przypomnieć najlepsze sytuacje z poprzednich serii. Tego nie można przegapić.

"Ucho Prezesa" to satyryczno-komediowa produkcja stworzona przez Roberta Górskiego. Poza nim w serialu pojawia się również plejada gwiazd kina i telewizji. Każdy odcinek to nawiązanie do gorącego życia polskiej sceny politycznej.

Po noworocznych zmianach, zrekonstruowany rząd staje przed wieloma wyzwaniami. Politycy odsunięci od władzy muszą sobie jakoś poradzić w zaistniałej sytuacji. Do nowych władz będzie należało zmierzenie się nie tylko z problemami poprzednich, lecz również z zupełnie nowymi kłopotami. W dodatku politycy, którzy zasiadają na stołkach za granicą, przypomną sobie o rządach w kraju... Zrekonstruowany rząd to także rekonstrukcja relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. A nad tym wszystkim musi zapanować szeregowy Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. W trzecim sezonie pojawią się nowe postaci, w które wcielą się m.in. Cezary Pazura, Tomasz Kot, Jolanta Fraszyńska i Magdalena Schejbal.

Maraton "Ucha Prezesa" w Telewizji WP:
Niedziela 1.04 od 12:00

Poniedziałek 2.04 od 18:00

Telewizja WP to uniwersalny kanał telewizyjny dostępny w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w kablówkach m.in.: Multimedia (38), UPC (158/116), Vectra (194), Netia (30), Orange (35), Inea (28), Toya (17) i wiele innych.

Twórcą produkcji oryginalnej Showmax Ucho Prezesa są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. W ramówce Telewizji WP serial jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji. Na YouTube średnia liczba odsłon to 4,8 mln.

Kultowe już "Ucho Prezesa" można zobaczyć w telewizji naziemnej WP szybciej niż na YouTubie. *
*
Od 18 marca przez 3 miesiące w każdą niedzielę o 20:00 zapraszamy do Telewizji WP na premierę nowego odcinka 3 sezonu.

Jedynie widzowie Showmaxu mają dostęp do premierowych odcinków 3 dni wcześniej, w każdy czwartek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także