Trwa ładowanie...
d4r9p5c

"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Już niedługo nowe muzyczne show TVP

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to nadchodzące muzyczne show Telewizji Polskiej, w którym znane osoby będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu. Ich występy oceni jury w gwiazdorskiej obsadzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Już niedługo nowe muzyczne show TVP
"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Już niedługo nowe muzyczne show TVP (ONS.pl, Fot: Przemysław Blaszczyk)
d4r9p5c

Telewizja Polska nie zwalnia tempa i robi wszystko, co może, by przyciągnąć jak najwięcej widzów przed ekrany. Stacja stawia ostatnio na muzyczne formaty takie jak "The Voice od Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Już 28 lutego zadebiutuje nowe show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" , które ma być odpowiedzią Telewizji Polskiej na "Twoja twarz brzmi znajomo".

Uczestnikami w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" będą aktorzy, sportowcy i znani celebryci, którzy będą śpiewać znane hity. Oceniać ich będą jurorzy w składzie: Majka Jeżowska, Mateusz Kałamaga oraz czeska piosenkarka, Helena VondrackovaHelena Vondrackova. Tak jak w “Twoja twarz brzmi znajomo” uczestnicy również będą upodabniać się do znanych gwiazd.

O tym, kto najlepiej zaprezentował się na scenie, zadecydują widzowie za pośrednictwem głosowania SMS. Zwycięzca każdego z odcinka zdobędzie 10 tys. złotych, które przeznaczy na wybrany przez siebie cel.

d4r9p5c

Podziel się opinią

Share

d4r9p5c

d4r9p5c