Trwa ładowanie...

"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Już niedługo nowe muzyczne show TVP

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" to nadchodzące muzyczne show Telewizji Polskiej, w którym znane osoby będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu. Ich występy oceni jury w gwiazdorskiej obsadzie.

"Star Voice. Gwiazdy mają głos". Już niedługo nowe muzyczne show TVPŹródło: ONS.pl, fot: Przemysław Blaszczyk
drumwa4
drumwa4

Telewizja Polska nie zwalnia tempa i robi wszystko, co może, by przyciągnąć jak najwięcej widzów przed ekrany. Stacja stawia ostatnio na muzyczne formaty takie jak "The Voice od Poland", "The Voice Kids" i "The Voice Senior". Już 28 lutego zadebiutuje nowe show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" , które ma być odpowiedzią Telewizji Polskiej na "Twoja twarz brzmi znajomo".

Uczestnikami w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" będą aktorzy, sportowcy i znani celebryci, którzy będą śpiewać znane hity. Oceniać ich będą jurorzy w składzie: Majka Jeżowska, Mateusz Kałamaga oraz czeska piosenkarka, Helena VondrackovaHelena Vondrackova. Tak jak w “Twoja twarz brzmi znajomo” uczestnicy również będą upodabniać się do znanych gwiazd.

O tym, kto najlepiej zaprezentował się na scenie, zadecydują widzowie za pośrednictwem głosowania SMS. Zwycięzca każdego z odcinka zdobędzie 10 tys. złotych, które przeznaczy na wybrany przez siebie cel.

drumwa4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drumwa4