Trwa ładowanie...
09-02-2017 16:53

"Sonda" wraca! Fani: "To najlepszy z dotychczasowych pomysłów Kurskiego"

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 5 marca zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciej serii "Sonda 2". Program pojawi się na antenie TVP2 tylko raz w tygodniu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Sonda" wraca! Fani: "To najlepszy z dotychczasowych pomysłów Kurskiego"Źródło: Materiały prasowe
d10bsms
d10bsms

- _Nagrywanie nowych odcinków już się zaczęło, emisja pierwszych będzie od niedzieli, 5 marca _- powiedział Wirtualnemedia.pl dr Tomasz Rożek, gospodarz programu.

Prowadzący dodaje, że stara się w programie odpowiadać na aktualne naukowe problemy, dlatego pierwszy odcinek poświęcony będzie smogowi. - Staramy się zrozumieć skąd się bierze i co my możemy zrobić, żeby mu zaradzić.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, TVP2 zrezygnowała z nadawania programu dwa razy w tygodniu - trzecią serię "Sonda 2" będzie można oglądać tylko w niedziele o godz. 14.35. Zaplanowano 14 odcinków nowej serii. Dotychczas wyemitowano 44 odcinki "Sondy 2”: 20 pierwszej serii oglądało średnio 967 tys. widzów, 24 w drugiej - 601 tys. osób.

Fani programu przyznają, że jego powrót był jednym z lepszych pomysłów obecnego prezesa TVP. - Obiektywnie ujmując nie jest to złe i to chyba najlepszy z dotychczasowych pomysłów Kurskiego na reaktywację dawnych programów (...). Na pewno lepsza "Sonda 2" niż koncert Martyniuka - napisał jeden z internautów.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10bsms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10bsms