Trwa ładowanie...
d2cd0fv

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szczere wyznanie Krzysztofa. "Chyba się już troszkę kochamy"

Okazuje się, że para, która wydawała się najmniej dobrana w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż jest razem. I ma się doskonale. Oto dowód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof i Paulina wzięli udział w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Krzysztof i Paulina wzięli udział w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (Facebook.com)
d2cd0fv

Ci, którzy do tej pory nie mieli szczęścia w miłości, zgłaszają się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z nadzieją na wyjątkową miłość. Nieznajomi ludzie mówią na ślubnym kobiercu magiczne "tak". Dopiero wtedy ich przygoda się zaczyna. Wszystko dokumentują kamery. Paulina i Krzysztof byli w drugiej edycji show TVN. Od samego początku wydawali się najmniej dobraną parą. Wszystko przez to, że Paulina była nad wyraz spokojna, a Krzysztof był energicznym kawalarzem. Nic nie kleiło się w całość.

ZOBACZ TAKŻE: Big Brother" nie wylansuje żadnego celebryty? (KLIKA PUDELKA)

W finale programu zdecydowali się kontynuować znajomość. I można odnieść wrażenie, że dopiero po zakończeniu emisji ich relacja zaczęła przybierać inną formę.

Teraz Krzysztof na swoim instagramowym profilu zdobył się na wyznanie: z partnerką łączy go miłość. Choć oczywiście zrobił to w charakterystycznym dla siebie, żartobliwym tonie. Hejterzy na początku nie dawali im żadnych szans, dziś uczestnik wbił im szpilkę.

d2cd0fv

"Tymczasem trochę zmian od pierwszej wspólnej fotografii. Chyba się już troszkę kochamy" - czytamy na instagramowym profilu.

W komentarzach internauci gratulują i kibicują Krzysztofowi oraz Paulinie.

Kibicujecie im?

d2cd0fv

Podziel się opinią

Share
d2cd0fv
d2cd0fv