Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szczere wyznanie Krzysztofa. "Chyba się już troszkę kochamy"

Okazuje się, że para, która wydawała się najmniej dobrana w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż jest razem. I ma się doskonale. Oto dowód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szczere wyznanie Krzysztofa. "Chyba się już troszkę kochamy"Źródło: Facebook.com
d3dpx9e
d3dpx9e

Ci, którzy do tej pory nie mieli szczęścia w miłości, zgłaszają się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z nadzieją na wyjątkową miłość. Nieznajomi ludzie mówią na ślubnym kobiercu magiczne "tak". Dopiero wtedy ich przygoda się zaczyna. Wszystko dokumentują kamery. Paulina i Krzysztof byli w drugiej edycji show TVN. Od samego początku wydawali się najmniej dobraną parą. Wszystko przez to, że Paulina była nad wyraz spokojna, a Krzysztof był energicznym kawalarzem. Nic nie kleiło się w całość.

ZOBACZ TAKŻE: Big Brother" nie wylansuje żadnego celebryty? (KLIKA PUDELKA)

d3dpx9e

Teraz Krzysztof na swoim instagramowym profilu zdobył się na wyznanie: z partnerką łączy go miłość. Choć oczywiście zrobił to w charakterystycznym dla siebie, żartobliwym tonie. Hejterzy na początku nie dawali im żadnych szans, dziś uczestnik wbił im szpilkę.

"Tymczasem trochę zmian od pierwszej wspólnej fotografii. Chyba się już troszkę kochamy" - czytamy na instagramowym profilu.

W komentarzach internauci gratulują i kibicują Krzysztofowi oraz Paulinie.

Kibicujecie im?

d3dpx9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dpx9e