Trwa ładowanie...
d2rxq13

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci zachwyceni, że Krzysiek i Paulina są razem

Patrząc na wszystkie edycje programu "Ślub od pierwszego wierzenia", tylko Paulina i Krzysztof oraz Anita i Adrian "przetrwali". A to tylko dwie spośród 9 par. Ta pierwsza ma się doskonale - mimo upływającego czasu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uśmiech nie schodzi im z twarzy.
Uśmiech nie schodzi im z twarzy. (Facebook.com)
d2rxq13

Wracając do drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wszyscy doskonale pamiętają kłótnie między Pauliną a Krzysztofem. Praktycznie nikt nie dawał szans tej parze. I nic nie wskazywało na to, że będą chcieli kontynuować znajomość. Na koniec programu zaskoczyli widzów i ekspertów. Postanowili dać sobie szansę. I zdaje się, że dobrze zrobili.

Krzysztof Zrobek jest aktywny na Instagramie i często publikuje zdjęcia. Wygląda na to, że uczestnicy show TVN spędzili razem święta. "Żyj szczęśliwie" - czytamy pod wspólnymi fotkami, z których aż kipi miłością.

d2rxq13

"Pięknie się na was patrzy. Takie przeciwieństwa w programie, a teraz błyszczące oczy i uśmiechy. Wszystkiego dobrego", "Jestem w szoku, że jesteście razem ze sobą po tym co widziałem w TV" - wspominają internauci.

Trudno zapomnieć ich sprzeczki, które kończyły się nawet wyprowadzką Krzyśka od "ukochanej". Trzeba jednak przyznać, że dziś rzeczywiście wyglądają na zakochanych!

Trzymamy kciuki!

d2rxq13

Podziel się opinią

Share

d2rxq13

d2rxq13