Trwa ładowanie...

Nikt nie dawał im szans. Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem

Ślubowali sobie miłość na ślubnym kobiercu nie znając siebie wcześniej. W dodatku przed kamerami. Wciąż są razem. I zdaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Share
Nikt nie dawał im szans. Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są wciąż razem Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
dlzkw36

Podczas emisji drugiej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Krzysztof i Paulina wydawali się najmniej dobraną parą w show. On szalony, ona nad wyraz zachowawcza. Z odcinka na odcinek, mimo sprzeczek, na koniec programu zdeklarowali, że chcą rozwijać znajomość i dołożą wszelkich starań, aby ten związek przetrwał.

Krzysztof bardzo prężnie udziela się w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu w dość obszernym wpisie przepraszał swoją wybrankę życia. "Rozumiem, że czułaś się sfrustrowana, zdenerwowana, zaniepokojona i upokorzyło to twoją wspaniałą osobę, którą jesteś. Zachowałem się nieodpowiedzialnie, niedorzecznie, nietrzeźwo myśląc i wystawiając nasze małżeństwo na próbę przy okazji zawiodłem twoje zaufanie przed szerszą publiką. Zależy mi na naszej relacji jak i też małżeństwie przez które powinniśmy brnąć oboje trzymając się mocno za dłonie na dobre i złe" – czytaliśmy.

Ich związek jest najwyraźniej tak samo wybuchowy, jak w programie. Przeglądając się najnowszym zdjęciom wszystko wskazuje, że ułożyło się między nimi. A poprzedni kryzys został zażegnany. Systematycznie pojawiają się wspólne fotki. Ostatnio nawet bawili się na weselu.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Warto przypomnieć, że dwie pozostałe pary nie miały tyle szczęścia. Ania i Grzegorz oraz Marcin i Agnieszka postanowili się rozstać. Ta pierwsza wraz z finałem show, druga chwilę po zakończeniu.

Najmniej dobrani, a najbardziej wytrwali. Być może są właśnie doskonałym potwierdzeniem tego, że przeciwieństwa się przyciągają.

dlzkw36
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlzkw36
dlzkw36