To jednak nie koniec. Niespodzianka dla widzów "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Małżeństwo Justyny i Przemka było wielką pomyłką ósmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Małżeństwo Justyny i Przemka było wielką pomyłką ósmego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © TVN
oprac. MOS

20.04.2023 08:12, aktual.: 20.04.2023 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Randkowe show TVN po sporych perturbacjach powróci na antenę. Wciąż nie wiadomo, jaki skład ekspercki zaprezentuje się w dziewiątym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Widzowie TVN mogli odczuć brak w wiosennej ramówce programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po raz pierwszy emisja show została zakłócona. Wszystko przez kontrowersje wywołane przez jednego z ekspertów Rafała Olszaka, który został usunięty z nakręconych materiałów w ósmym sezonie. Po skandalu z programem postanowiły pożegnać się także psycholożki Magdalena Chorzewska oraz Karolina Tuchalska-Siermińska.

- To jest bardzo angażujący format, który wymaga stosownego podejścia i namysłu, bo dotykamy istotnego dla ludzi tematu. Nie prezentujemy tam tylko wesołych randek, dlatego nie chcemy traktować emocji wywoływanych w tym programie lekką ręką – tak brak "Ślubu" w wiosennej ramówce tłumaczyła Lidia Kazen, dyrektorka kanału TVN, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz ten sam serwis donosi, że dziewiąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powróci do ramówki stacji jesienią. Biuro prasowe TVN poinformowało redakcję Wirtualnej Polski o przerwaniu zdjęć w sierpniu ub. r., gdy podjęto decyzję o usunięciu Rafała Olszaka ze składu eksperckiego.

Nie wiadomo więc, czy pozostałe psycholożki powróciły do nagrywania dziewiątego sezonu. Swoje decyzje o odejściu z programu ogłosiły w październiku. Jak dotąd, TVN nie ogłosił, kto będzie pełnił role ekspertów w następnej edycji.

Ostatnie dwa sezony były też mocno krytykowane przez widzów. Pretensje dotyczyły głównie dobrania uczestników w pary. Żadne z małżeństw nie przetrwało po telewizyjnym eksperymencie.

Przypomnijmy, że za kryzysem wizerunkowym programu w ostatniej edycji stał Rafał Olszak, który na swoim profilu na Instagramie doradzał internautom w relacjach damsko-męskich, wysnuwając niekiedy obraźliwe i szkalujące wypowiedzi pod adresem zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Zdaniem psychologa mężczyzna bez własnego auta jest słaby i zmienia się w "feministkę w spodniach", z kolei kobiety będące samotnymi matkami - według Olszaka - zasługują tylko na pogardę za to, że "położyły się pod ładnym idiotą". Niedoszły ekspert "Ślubu od pierwszego wejrzenia" twierdził też, że prezerwatywa uniemożliwia pewne aktywności seksualne, a mężczyźni czują dyskomfort podczas jej używania.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" awanturujemy się o "Awanturę" na Netfliksie, załamujemy ręce nad przedziwną zmianą w HBO Max, a także rozmawiamy o największym serialowym szoku 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także