Trwa ładowanie...
d2m5h56

Oliwia była oszołomiona Łukaszem. "Myślałam, że eksperci się pomylili"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tworzą udaną parę. I choć dziś świata poza sobą nie widzą, ich początki nie należały do najłatwiejszych. Panna młoda nie kryła bowiem zaskoczenia, gdy po raz pierwszy ujrzała przyszłego małżonka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywali wzloty i upadki
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywali wzloty i upadki (Instagram)
d2m5h56

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w 4. edycji szczęśliwie połączył aż dwie pary. Jedną z nich tworzą Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Choć dziś małżonkowie są w sobie szaleńczo zakochani, w czasie trwania programu niewielu fanów dawało im jakiekolwiek szanse.

Para od początku wzbudzała w widzach skrajne emocje. Przyglądając się ich relacji, trudno było wywnioskować, czy łączy ich przyjaźń, czy może już kochanie. Uczestnicy raz rzucali się sobie w ramiona, by za chwilę dogryzać sobie w mało subtelny sposób (w tym drugim prym zdecydowanie wiodła Oliwia).

Warto też dodać, że gdy panna młoda ujrzała swojego przyszłego męża w Urzędzie Stanu Cywilnego, była lekko zawiedziona i rozczarowana. Oceniła Łukasza po wyglądzie i poczuła, że związek nie ma szans na przetrwanie.

d2m5h56

- Na początku myślałam, że eksperci się pomylili i że Łukasz jest typowym łamaczem damskich serc. Wspólne życie pokazało, że to wrażliwy i kochający facet, a w dodatku świetny kucharz. Jest jak wygrana na loterii, w której nie brałam udziału - powiedziała Oliwia w "Party".

Co ciekawe, Łukasz miał zupełnie odmienne zdanie. Kuchta był zachwycony partnerką, którą wybrali dla niego telewizyjni eksperci.

- Od początku była między nami chemia. Zobaczyłem piękną kobietę i wiedziałem, że będzie dobrze. Potem przekonałem się, że jest też wspaniałą osobą: czułą, troskliwą, która jak lwica walczy, by między nami nie było żadnych niedomówień - dodał.

Oboje nie ukrywają jednak, że nawet im zdarzały się kryzysy. Musieli włożyć w swój związek sporo pracy, by dziś cieszyć się wspólnym życiem.

d2m5h56

- Udział w eksperymencie to obciążające doświadczenie i wsparcie rodziny jest kluczową kwestią. W chwilach zwątpienia to bliscy motywowali nas, żebyśmy się nie poddawali i walczyli o nasz związek - podsumował Łukasz w "Party".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2m5h56

Podziel się opinią

Share

d2m5h56

d2m5h56