"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota skomentowała udział w show. Uderza w montaż

Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała fanom
Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała fanom
Źródło zdjęć: © Player.pl

21.03.2022 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka 7. edycji randkowego show opublikowała post, w którym komentuje swój udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Dorota nie ukrywa, że nie jest zadowolona z tego, jak ją przedstawiono.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali wszystkie trzy małżeństwa 7. edycji. Widzowie nie ukrywają, że polubili nowych uczestników i bardzo im kibicują. Jedną z dobranych przez ekspertów par stworzyli Piotr i Dorota. Oboje są bardzo powściągliwi w mediach społecznościowych, a fani nie odpuszczą. Chcą wiedzieć, jak potoczyły się ich losy.

Dorota postanowiła w końcu skomentować swój udział w programie. Opublikowała post, w którym odniosła się m.in. do pytań od widzów.

"Nie planowałam udzielać się publicznie, ale liczę, że będzie to dla mnie oczyszczające" - napisała Dorota. - "Miło mi, że troszczycie się tak o to, czy pracuję. Otóż podczas eksperymentu, jak i teraz mam cudowną pracę. Nie wiem, dlaczego montaż uniemożliwił opowiedzenia mi o niej. Chcę zaznaczyć, że nie bycie w poważnym związku nie jest równoznaczne z tym, że nie posiadałam żadnej relacji damsko-męskiej - ale jak to, tak przez 29 lat?!" - dodała.

Uczestniczka nie ukrywa, że nie jest zadowolona z tego, jak została przedstawiona w programie. Zdziwiła się, że wycięto wszystkie fragmenty dotyczące jej pracy, a wyolbrzymiono fakt, że nie była nigdy w poważnej relacji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także