Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują już piątą rocznicę. Towarzyszyło im dwóch innych uczestników show

To już pięć lat! Połączył ich "Ślub od pierwszego wejrzenia"
To już pięć lat! Połączył ich "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Źródło zdjęć: © EAST_NEWS
Basia Żelazko

19.03.2022 20:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anita i Adrian to para, która daje nadzieję ludziom zgłaszającym się do tego kontrowersyjnego programu. Zakochali się, założyli rodzinę, to już pięć lat, jak są razem! Pokazali teraz zdjęcia z romantycznego wypadu.

To para z trzeciej edycji, której ślub wzbudził sporo emocji. Głównie ze względu na pana młodego. Przyszedł do programu z bardzo określonymi oczekiwaniami wobec swojej przyszłej żony. Wszystkie dotyczyły jej wyglądu. "Zamówił sobie" partnerkę szczupłą i piękną. Widzowie złośliwie pisali, że jednocześnie nie mógł odwdzięczyć się jej tym samym.

Los był dla niego wyjątkowo łaskawy. Anita jest bardzo atrakcyjną kobietą, a w dodatku zakochała się w nim! Chociaż jak każda para mieli chwile kryzysu, to wspólnie je przezwyciężyli. Właśnie świętują piątą rocznicę, już jako rodzice dwójki dzieci.

Postanowili spędzić romantyczny czas w Toruniu. W poście na Instagramie Anita nie mogła się nachwalić zalet pięknej starówki. Podzieliła się zdjęciami, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że tego dnia towarzyszyli im Ania i Marcin z drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Jeden dzień to zdecydowanie za mało na taką wycieczkę, ale udało nam się złapać trochę promieni słońca podczas spaceru na starym mieście i rynku. Zobaczyliśmy pomnik Kopernika, ratusz, słynną krzywą wieżę. Odwiedziliśmy planetarium i poczuliśmy się kosmicznie" - napisała Anita.

Obraz
© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także