Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia zabrała głos. "Nie chcę widzieć Adama"

Nieprzyjemne rozstanie i przykry finał dla Asi i Adama wzbudził sporo emocji wśród fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W końcu sama zainteresowana zabrała głos na temat zaaranżowanej w show relacji.

Share
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Asia zabrała głos. "Nie chcę widzieć Adama"Źródło: Player
d20ope8

Finał reality show TVN7 przyniósł sporo zaskoczeń. Szczególnie jeśli chodzi o Adama i Asię, którzy rozstali się w niemiłej atmosferze. W końcu sama zainteresowana zabrała głos na ten temat.

Czwarta edycja programu okazała się szczęśliwa dla dwóch par - Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka. Ci pierwsi wkrótce zostaną rodzicami. W przypadku ostatniej pary trudno mówić o happy endzie. Asia i Adam rozstali się w niemiłej atmosferze. W finale okazało się, że nie widzieli się od miesiąca, a w życiu Adama jest inna kobieta.

Na Adama spadła lawina krytyki, którą odpierał w mediach społecznościowych. Na temat tego małżeństwa wypowiadali się także sami eksperci z programu. W końcu głos zabrała i Asia. Jej komentarz był dosadny.

Państwo z kartonu - odc. 5

- Nie widziałam i nie chcę widzieć Adama od ostatniego nagrania. I tyle w temacie – powiedziała Plotkowi.

Nieudany związek nie zraził jej jednak w poszukiwaniu miłości. Wyznała w rozmowie z serwisem, że jest otwarta na uczucie. Obecnie jednak skupia się na sobie i rozwoju swoich pasji. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej powodzenia!

d20ope8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20ope8
d20ope8