Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli kryzys. "Zmiany były trudne"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli problemy w związku
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieli problemy w związku
Źródło zdjęć: © YouTube

30.06.2020 09:47, aktual.: 01.03.2022 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywają, że kilka miesięcy po zakończeniu programu borykali się z poważnymi problemami. Przestali się dogadywać i zaczęli myśleć o rozwodzie. Zrobili jednak wszystko, by zażegnać kryzys.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to kolejni uczestnicy, których eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dopisali do listy swoich sukcesów. Para, która poznała się dopiero przed urzędnikiem Stanu Cywilnego, do dziś trwa w zawartym na oczach widzów małżeństwie. I choć przyglądając się ich relacji, można stwierdzić, że ich życie to bajka, oboje zgodnie przyznają, że mają za sobą kilka poważnych kryzysów.

Jakiś czas temu Agnieszka przyznała w opublikowanym na YouTube filmie, że wspólne życie z Wojtkiem i przeprowadzka z Łodzi do Krakowa okazały się dla niej nie lada wyzwaniem. Po zakończeniu programu dobiła ich szara rzeczywistość, która omal nie doprowadziła małżonków do rozstania.

Zarówno Agnieszce, jak i Wojtkowi trudno było odnaleźć się w nowej sytuacji. Oboje powtarzali sobie jednak, że zrobią wszystko, by uratować ich związek. Kluczem do sukcesu okazały się długie i szczere rozmowy.

Dziś uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wyobrażają już sobie życia bez siebie. Nie oznacza to jednak, że przestali pracować nad swoim związkiem.

"Czy zrobiłabym jeszcze raz ten sam krok co półtora roku temu? Nawet gdybym wiedziała, że moje życie zmieni się o 180 stopni... TAK! Wysłałabym jeszcze raz zgłoszenie do programu #slubodpierwszegowejrzenia... i mimo że zmiany były trudne, to dziś czuję się w #krakowie jak w domu, tęsknię za moim miastem i czuje się #łodzianka ale moje miejsce jest tu przy Wojtku" - napisała ostatnio Agnieszka na Instagramie.

Kibicujecie tej parze?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także