Trwa ładowanie...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o związku: "Do głowy przychodzi jedno słowo"

Wojtek i Agnieszka to para, co do której można było być pewnym, że wybierze wspólną przyszłość. Młodzi małżonkowie skierowali kilka słów do fanów programu i opowiedzieli o swoim związku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o związku: "Do głowy przychodzi jedno słowo"Źródło: kadr z programu
d36wjni
d36wjni

Kolejna, czwarta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła do historii. Choć reaktywowany po dłuższej przerwie program początkowo zapowiadał dość nudny sezon, to tak jak poprzednie, obfitował w emocjonalne zwroty akcji, czego najlepszym dowodem był finał. O ile w przypadku Oliwii i Łukasza mimo niepewności małżonkowie wybrali happy end, o tyle w przypadku Joanny i Adama trudno było mówić o szczęśliwym zakończeniu.

Można było spodziewać się natomiast, że związkiem, który przetrwa eksperyment, będzie ten zbudowany przez Wojtka i Agnieszkę. Ci uczestnicy od początku zachowywali się tak, jak gdyby znali się od zawsze. Ich rodziny pokochały się. Wesele wyglądało jak typowe, tradycyjne, rodzinne przyjęcie, a nie dość sztucznie zaaranżowane dla potrzeb programu.

Zobacz wideo: Izabela Janachowska o trudnej sytuacji w branży ślubnej

Finał dla fanów tej pary nie był więc zaskoczeniem. Okazało się, że dzięki ekspertom urodził się piękny związek. Agnieszka tylko czekała na to, żeby przeprowadzić się do Wojtka i zacząć z nim już takie normalne życie. Nic nie zmieniło się podczas spotkania z ekspertami - deklarowali sobie miłość i wierność.

d36wjni

Młodzi małżonkowie postanowili jednak odnieść się do plotek, które pojawiały się na ich temat, a także podsumować przygodę, która wiązała się z udziałem w programie. Wniosek jest jasny – chcą dalej iść przez życie razem i planować wspólną przyszłość.

„Dziękujemy! Na początku tylko to słowo przychodzi mi do głowy. Za wsparcie naszej rodziny, naszych przyjaciół, znajomych... i was ludzi których nie znamy, a ogrom wiadomości i wsparcia jaki dawaliście nam przez te wszystkie odcinki to coś niesamowitego. Od naszego roku minął ponad rok i musimy przyznać, że nie był to łatwy czas... los nas nie rozpieszczał mimo to jesteśmy ze sobą! Stoimy za sobą murem! Wspieramy się! Kochamy się”, brzmi oświadczenie pary zamieszczone na facebookowej stronie "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Nie pozostaje więc nic innego, jak pogratulować młodym małżonkom. Kibicowaliście tej parze?

d36wjni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36wjni