Trwa ładowanie...
d31xxmg

Oliwia spodziewa się dziecka! Szczęśliwy finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wrzucił na Instagrama wymowną fotkę. Oliwia jest w ciąży!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami
Oliwia i Łukasz zostaną rodzicami (Instagram.com)
d31xxmg

Zdjęcie, jakie w piątkowy wieczór Łukasz Kuchta opublikował na Instagramie, tylko potwierdza, że Oliwia spodziewa się dziecka. Uważni widzowie, którzy do końca oglądali ostatni odcinek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", mogli bowiem zobaczyć na napisach końcowych aktualne zdjęcia uczestników. W tym Oliwii, która trzyma się za zaokrąglony brzuszek.

Łukasz pisze:

"Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na twój temat, o tym jak bardzo mi na tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego, jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo że na początku będzie malutkie, to dla nas będzie całym światem. Kocham cię!".

d31xxmg

Zobacz: Anita i Adrian wciąż śledzą "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdradzili, komu kibicują

O Oliwii i Łukaszu krążyło mnóstwo plotek w internecie. Jednak w ostatnim odcinku show para ostatecznie zdecydowała, że dalej chce być małżeństwem.

Po miesiącu kamery odwiedziły Oliwię i Łukasza w Gdańsku. Dowiedzieliśmy się, że Oliwia postawiła na swoim i nie przeprowadziła się do Katowic, gdzie Łukasz ma swoją rodzinę. Ale sądząc po najnowszych rewelacjach, musi to być już nieaktualne.

d31xxmg

Podczas spotkania z ekspertami Oliwia mówiła:

- Bałam się, że to będzie przygoda na miesiąc, ale Łukasz starał się od początku. Bałam się, że ktoś w tym programie zagra na moich uczuciach i zostawi mnie.

Przyznała też: - Nie wiem, czy będziemy razem do końca życia, ale zrobię wszystko, żeby tak było.

I wygląda na to, że wszystko pięknie się układa. Z całego serca gratulujemy!

d31xxmg

Podziel się opinią

Share
d31xxmg
d31xxmg