Trwa ładowanie...
dek6a2o

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek nad morzem. Romantyczny obrazek

Wojtek i Agnieszka skrzętnie wykorzystują każdą wspólną wolną chwilę. Młodzi małżonkowie pochwalili się wypadem nad morze. To prawdziwa sielanka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ślub od pierwszego wejrzenia
Ślub od pierwszego wejrzenia (YouTube.com)
dek6a2o

Poznali się na planie show i nadal są zgodnym małżeństwem. Można było spodziewać się, że związkiem, który przetrwa eksperyment z czwartej serii "Ślubu od pierwszego wejrzenia", będzie ten zbudowany przez Wojtka i Agnieszkę. Uczestnicy od początku zachowywali się tak, jak gdyby znali się od zawsze. Ich rodziny pokochały się. Wesele wyglądało jak typowe, tradycyjne, rodzinne przyjęcie, a nie dość sztucznie zaaranżowane show dla potrzeb programu.

Okazało się, że dzięki eksperymentowi narodził się piękny związek. Agnieszka tylko czekała na to, żeby przeprowadzić się do Wojtka i zacząć z nim wieść normalne życie. Nic nie zmieniło się podczas spotkania z ekspertami - partnerzy deklarowali sobie miłość i wierność.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Młodzi małżonkowie przyznają, że ich codzienność nie zawsze wygląda kolorowo. Potrzebowali czasu, żeby się dotrzeć i odnaleźć w nowej, wspólnej rzeczywistości. Oboje jednak starają się pielęgnować związek i snują plany, nie tylko romantyczne.

dek6a2o

Razem zdecydowali przejść metamorfozę. Zaczęli od spotkania z dietetykiem, zmiany sposobu odżywiania i zakupu karnetu na siłownię. Efektami swojej przemiany będą dzielić się z fanami na Instagramie i kanale na YouTubie.

Wojtek i Agnieszka to niewątpliwie para, która lubi spędzać czas aktywnie. Ostatnio zakochani wybrali się nad morze i pochwalili się tym w mediach społecznościowych. Wojtek zamieścił romantyczny wpis dedykowany żonie. "Krótko i na temat... Po prostu ważne są tylko chwile... @agnieszka_lyczakowska dziękuję, że jesteś...", napisał. Nie da się ukryć, miłość kwitnie!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dek6a2o

Podziel się opinią

Share

dek6a2o

dek6a2o