"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o pierwszych trudnościach

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o problemach.
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek opowiedzieli o problemach.
Źródło zdjęć: © YouTube

02.07.2020 02:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Ślub od pierwszego wejrzenia" emocjonuje miliony widzów już od dłuższego czasu. W ostatniej edycji największą sympatią cieszyli się Agnieszka i Wojtek. Para pozostała w małżeństwie, choć zakochani nie ukrywają, że zmagali się z kilkoma problemami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od samego początku emisji wzbudzał ogromne emocje. Program łączył w pary kompletnie sobie obcych ludzi, którzy poznawali się dopiero na ślubnym kobiercu i w ten sposób rozpoczynali wspólne życie. Niektórzy szybko dochodzili do wniosku, że pary stworzone przez ekspertów nie są tym, czego szukali. Innych połączyło uczucie i postanowili pozostać w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył na zawsze kilka par, które zdecydowały się pozostać w małżeństwie. W ostatniej edycji sympatię widzów szybko zyskali Agnieszka i Wojtek. Oni sami również szybko dostrzegli, że są świetnie dobrani i walczyli o tę relację. Choć postawiono ich w nie do końca komfortowej sytuacji, szybko potrafili odnaleźć wspólny język.

Agnieszka i Wojtek od samego początku złapali świetny kontakt, a niemal identyczne poczucie humoru mocno ich połączyło. Szybko zaczęli się dogadywać, a chemię widać było również na ekranie. Program przedstawił ich jednak jako parę idealną. Jak sami powiedzieli, tak wcale nie było.

Idealne pary nie istnieją i choćby twórcy programu bardzo tego chcieli, Agnieszka i Wojtek również takiej pary nie stworzyli. Tuż po zakończeniu nagrywek do show, w ich wspólnym życiu zaczęły piętrzyć się problemy. Po przeprowadzce do Krakowa świeżo upieczona żona miała problem ze znalezieniem pracy, a charakter nie pozwalał jej bezczynnie siedzieć w miejscu. Wciąż czekała na męża, by móc z nim aktywnie spędzać czas.

Wojtek natomiast po pracy nie miał siły, by sprostać oczekiwaniom żony. To właśnie na tym polu rodziły się konflikty. Nie sprzyjał również fakt, iż Agnieszka bardzo lubiła planować wszystko z dużym wyprzedzeniem i organizować wspólny czas.

Agnieszka i Wojtek przyznali, że przez chwilę myśleli nawet nad rozwodem. Na szczęście tego typu przemyślenia zniknęły, a para wciąż jest razem.

Myślicie, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" daje realną szansę na znalezienie miłości?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także