Trwa ładowanie...
d2mtdhd

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna od dawna wiedziała, że Adam zostanie ojcem

Joanna i Adam - ten związek dobrany przez ekspertów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku wzbudzał duże emocje, niestety raczej te pozytywne. I choć Joanna zdołała zmienić zdanie widzów o sobie, tak zachowanie jej byłego męża do dziś budzi niesmak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna długo przed wszystkimi wiedziała, że Adam spodziewa się dziecka.
Joanna długo przed wszystkimi wiedziała, że Adam spodziewa się dziecka. (Facebook)
d2mtdhd

Joanna i Adam poznali się dzięki doborowi ekspertów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wielu telewidzów od początku przeczuwało, że ten związek nie przetrwa. Nikt jednak nie był w stu procentach pewien z czyjej winy mógłby się on rozpaść. Jedni twierdzili, że zachowanie kobiety odstraszy męża, inni zaś w Adamie widzieli totalnego lekkoducha, który wcale żony nie wspierał, ani nawet nie starał się zainicjować między nimi jakiegokolwiek bliższego kontaktu.

I choć na początku Joanna wydawała się być zamknięta na tę relację, po pewnym czasie zaczęła się otwierać. Adam wręcz przeciwnie, co zresztą widzowie szybko dostrzegli. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód. Według krążących wokół tego związku plotek, były mąż Lazar już w trakcie nagrywek układał swoje życie u boku innej kobiety.

d2mtdhd

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

W każdej plotce zazwyczaj jest ziarnko prawdy. Aktualnie Adam cieszy się już z bycia ojcem, a wywiadzie udzielonym dla "Party" Joanna przyznała, że o fakcie dowiedziała się jeszcze długo przed wszystkimi mediami.

"To, że Adam zostanie tatą to ja wiedziałam wcześniej, dużo wcześniej" - powiedziała Joanna. "Dość dawno to było, ale uprzejmie mi ktoś doniósł - screen na Messengerze" - dodała Lazar. I choć ta wiadomość mogła być dla uczestniczki show krzywdząca i szokująca, ona sama twierdzi, że nie dotknęło jej to w żaden sposób. "To jest jego wybór, jego życie i tyle".

d2mtdhd

Joanna dodała również, że jej związek z Adamem nie miał żadnej przyszłości. Jej zdaniem, nawet gdyby zostali w małżeństwie, nie przetrwałoby ono nawet roku.

A czy Waszym zdaniem Joanna i Adam mieli szansę na udany i trwały związek?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mtdhd

Podziel się opinią

Share

d2mtdhd

d2mtdhd