Agata ze "Ślubu" ma już nowego męża. Pokazała zdjęcia

Agata pokazała zdjęcia z podróży poślubnej
Agata pokazała zdjęcia z podróży poślubnej
Źródło zdjęć: © Instagram

26.09.2022 10:56, aktual.: 26.09.2022 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Ząbczyk, a od niedawna Stankowska, była bohaterką trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wtedy eksperci sparowali ją z Maciejem, co było kompletną pomyłką. Dziś Agata nie rozpamiętuje już nieudanego eksperymentu, bo znalazła miłość swojego życia poza telewizją.

Trzecia edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była emitowana jesienią 2018 r. Ze związku Agaty i Macieja nic nie wyszło, ale kobieta nie była długo samotna. - Po programie nie szukałam miłości na siłę. Tak naprawdę przyszła ona sama - wyznała w TVN.

Swojego przyszłego męża Mariusza Stankowskiego poznała przez wspólnych znajomych. Od razu zaiskrzyło i już w lipcu 2021 r. na palcu Agaty pojawił się pierścionek. 11 miesięcy później powiedziała "tak" w obecności świadków, po czym bawiła się na rustykalnym weselu z wieloma uczestnikami różnych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Ślub z weselem był na początku czerwca, a dopiero teraz Agata pochwaliła się zdjęciami z podróży poślubnej. "Sardynia jest pięknym miejscem, pełnym wspaniałych rzeczy do zobaczenia oraz życzliwych ludzi wokół" - napisała Agata na Instagramie.

"To nasza ulubiona podróż, bo pierwsza w małżeństwie, a wybór miejsca okazał się strzałem w 10! Był to dla nas cudowny czas, który w pełni wykorzystaliśmy" - skwitowała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także