Simon Cowell skomentował występ Sary James w finale "America's Got Talent". Ależ słowa!

Tak zareagował Simon Cowell na występ Sary James w finale "America's Got Talent"
Tak zareagował Simon Cowell na występ Sary James w finale "America's Got Talent"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.09.2022 06:33, aktual.: 14.09.2022 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie milkną echa po fenomenalnym występie Sary James w finale "America's Got Talent". Wielu widzów, zwłaszcza tych w Polsce, zastanawia się jak na popis polskiej wokalistki zareagowała legenda tego programu - zasiadający w jego jury producent muzyczny Simon Cowell. Oto co powiedział na gorąco on i pozostali jurorzy.

Sara James zachwyciła publiczność podczas finału "America's Got Talent". Polka zdecydowała się zaśpiewać niezwykle w ostatnich tygodniach popularną piosenkę Kate Bush. Utwór "Running Up That Hill", który po kilkudziesięciu latach za sprawą wykorzystania go w serialu "Stranger Things" wrócił na czołówkę list przebojów, porwał także jury zasiadające w pierwszym rzędzie przed sceną.

Howie Mandel, Heidi Klum, Sofía Vergara oraz Simon Cowell chwilę po zakończeniu występu Sary James zerwali się z miejsc, by oklaskiwać polską piosenkarkę. Na uwagę zasługuje zwłaszcza reakcja tego ostatniego - legendarnego producenta i łowcy talentów Simona Cowella. Brytyjczyk krótko skomentował zarówno dobór piosenki, jak i występ urodzonej w Słubicach wokalistki.

Po zakończeniu finałowego występu Sary James Simon Cowell powiedział:

- Tak sobie myślałem, po kilku wcześniejszych występach w tym finale, że ktokolwiek będzie występował po tobie, równie dobrze mógłby odpuścić i pojechać do domu. Pojawiasz się tu nagle, 14-letnia, z Polski, mierzysz się z jednym z najbardziej ikonicznych utworów na świecie i udaje ci się. To było bezbłędne. To było niesamowite - powiedział na gorąco producent telewizyjny.

- Kiedy śpiewasz, już brzmisz jak profesjonalistka. Masz w sobie tę świeżość, tę nutkę nowości i już teraz wyglądasz jak supergwiazda. Myślę, że jesteś jednym z naszych największych odkryć w tym sezonie - zawtórowała mu modelka Heidi Klum.

- Myślę, że nie chodzi tu tylko o twój głos, ale twoją prezencję na scenie. To nam udowadnia, że już jesteś gwiazdą - zakończyła amerykańska aktorka Sofia Vergara.

Pełny odcinek "America's Got Talent" z finałowym występem Sary James pokaże już w najbliższą niedzielę o 19:50 Telewizja WP.

Telewizję WP można oglądać w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (83)
Zobacz także