Tak wyglądał występ Sary James w finale "America's Got Talent". Niesamowity wybór ostatniej piosenki! [WIDEO]

Sara James zachwyciła w finale "America's Got Talent" wykonaniem piosenki Kate Bush
Sara James zachwyciła w finale "America's Got Talent" wykonaniem piosenki Kate Bush
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.09.2022 05:49, aktual.: 14.09.2022 08:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami wielki finał "America's Got Talent" z udziałem Polki. Sara James zachwyciła jutry z Simonem Cowellem na czele wykonaniem szalenie popularnej za sprawą serialu "Stranger Things" piosenki Kate Bush. To trzeba zobaczyć!

Jeszcze niedawno zachwycaliśmy się półfinałowym występem Sary James, po którym jury nie mogło się nachwalić polskiej piosenkarki. Wielu uważało, że nie może zaśpiewać już lepiej, że to, co pokazała wówczas to na razie szczyty jej wokalnych umiejętności. Po występie w finale śmiało można powiedzieć, że w wokalistce drzemią naprawdę niesamowite umiejętności, które dopiero po "America's Got Talent" zaprezentuje w całej okazałości.

Trzeba też przyznać, że Sara James znakomicie dobrała piosenkę na występ w finale. Padło na niezwykle popularny w ostatnich tygodniach utwór Kate Bush, który widzowie na całym świecie pokochali za sprawą serialu "Stranger Things". Polska piosenkarka nie zdecydowała się jednak na zaśpiewanie "Running Up That Hill" imitując angielską wokalistkę. Sara James postawiła na nową aranżację, czym zjednała sobie zarówno jurorów jak i widzów. Posłuchajcie sami.

Sara James Sings "Running Up That Hill" by Kate Bush | AGT Finals 2022

Po zakończeniu występu wszyscy zgromadzeni na finale wstali z miejsc i zaczęli oklaskiwać Sarę James. Jednocześnie też zagotowało się na Twitterze, gdzie internauci zaczęli ścigać się w mnożeniu pochwał dla urodzonej w Słubicach piosenkarki.

Pełny odcinek "America's Got Talent" z finałowym występem Sary James pokaże już w najbliższą niedzielę o 19:50 Telewizja WP.

Telewizję WP można oglądać w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (101)
Zobacz także