Rozrywka"Sanatorium miłości": Małgorzata znalazła szczęście u boku Marka. "Jesteśmy razem!"

"Sanatorium miłości": Małgorzata znalazła szczęście u boku Marka. "Jesteśmy razem!"

"Sanatorium miłości": Małgorzata znalazła szczęście u boku Marka. "Jesteśmy razem!"
Źródło zdjęć: © East News | East News
Urszula Korąkiewicz

29.03.2019 11:41, aktual.: 29.03.2019 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie ma już wątpliwości. Na planie "Sanatorium miłości" Małgorzatę i Marka połączyło silne uczucie. Seniorka potwierdziła to w ostatnim wywiadzie.

Między Małgorzatą i Markiem z "Sanatorium miłości" szybko zaiskrzyło. Senior już od początku turnusu deklarował, że będzie zabiegał o swoją wybrankę. Nic dziwnego. Oboje zdążyli już przyznać, że poznali się tuż przed programem, w pociągu do Ustronia. Wpadli sobie nawzajem w oko. – Tak się zaczęła nasza znajomość. Zanim włączyły się kamery… - mówiła.

Marek niemal na każdym kroku adorował seniorkę i chciał najwięcej czasu spędzać z nią. Małgorzata natomiast nie ukrywała, że przyjechała do uzdrowiska z nadzieją na miłość, ale była zdecydowanie bardziej powściągliwa. Nie spieszyła się z żadnymi deklaracjami, była oszczędna w mówieniu o emocjach. Nieraz też stopowała swojego adoratora.

Z biegiem czasu było jednak widać, że mają się ku sobie. Pozostali kuracjusze przewidywali nawet, że to właśnie oni zdecydują się na związek po programie. - Staliśmy się pierwszą parą programu. Najwięcej o nas plotkowano – stwierdziła dowcipnie w wywiadzie.

Po zakończeniu programu zachwalała show i mówiła, że chętnie wybrałaby się jeszcze raz do sanatorium. O uczuciach wciąż mówiła enigmatcznie. W końcu jednak w rozmowie z "Rewią" ostatecznie zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i rozwiała wszelkie wątpliwości.

- Marek często mnie odwiedza. Wiosna pięknie się dla nas zaczęła. Jesteśmy razem! – wyznała tygodnikowi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (97)
Zobacz także