ycipk-ayozkl

Marek z '"Sanatorium miłości" wygadał się. "Spotkało mnie coś wspaniałego"

Nowy program TVP od samego początku budzi mnóstwo emocji. 12 seniorów przybyło do uzdrowiska w Ustroniu, by znaleźć miłość swojego życia. Zdaje się, że program ma na swoim koncie sukces.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mają się ku sobie
Mają się ku sobie (East News, Fot: East News)
ycipk-ayozkl

TVP tym razem postanowiło nieco zaskoczyć swoich widzów. Marta Manowska po pięciu edycjach "Rolnika" pomaga szukać miłości seniorom. Do programu "Sanatorium miłości" zgłosił się m.in. Marek Jarosz, który zdradził nieco więcej o tym, jak wiele dobrego przyniósł mu udział w nowym show.

ZOBACZ TAKŻE: Manowska tańczy z emerytami w ramach promocji "Sanatorium miłości"

ycipk-ayozkl

"Człowiek pogodny i wrażliwy, chętnie niosący pomoc innym. Łatwo wybacza błędy, dając drugą szansę, mimo, iż obiecał sobie już tego nie robić. Pracę i miłość uważa za życiowe filary" - czytamy o Marku na Facebooku programu.

Uczestnik "Sanatorium miłości" do pewnego momentu był strasznie nieśmiałym człowiekiem. Po wielu latach wspaniałego związku z żoną, musiał się pożegnać z ukochaną. Oprócz tego bardzo mocno przeżył śmierć swojej mamy oraz siostry.- Śmierć moich bliskich spowodowała długą depresję - wyznał w "Rewii". Marek mierzył się z trudami życia, ale je przezwyciężył. W pewnym momencie wziął się w garść i zaczął o siebie dbać.

Udział w programie potraktował jako życiową szansę, która - jak wynika z doniesień tygodnika - ma swój szczęśliwy finał. - Spotkało mnie coś wspaniałego, ale nie mogę nic więcej zdradzić - wygadał się w "Rewii".

Prawdopodobnie chodzi o to, że związał się na stałe z Małgorzatą Zimmer, która wpadła mu od samego początku w oko. Jeden z tygodników donosi, że para zamieszkała razem. - Mieli dylemat, kto się do kogo przeprowadzi. On ma swój dom, ona też. W końcu Marek przeniósł się do Gosi. Odmieniła go, jest bardziej stonowany - zdradza informator "Na Żywo". Małgorzata długi czas uważała, że to mężczyzna musi zrobić pierwszy krok, dziś wychodzi z inicjatywą i jest otwarta na relacje.

ycipk-ayozkl

Oglądacie "Sanatorium miłości"?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ayozkl

ycipk-ayozkl
ycipk-ayozkl