Roman Czejarek wróci do TVP? "Dziwne uczucie"

Roman Czejarek ma szansę na powrót do TVP
Roman Czejarek ma szansę na powrót do TVP
Źródło zdjęć: © Kapif
oprac. IRO

07.03.2024 10:19, aktual.: 07.03.2024 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Roman Czejarek, znany prezenter radiowy, współpracował z TVP przez prawie 20 lat. Sam przyznał, że wyleciał z niej na polecenie władz. Być może jednak wróci na wizję. Ma tydzień na podjęcie decyzji.

Od początku lat 90. Roman Czejarek jest związany z Polskim Radiem, w którym prowadził najbardziej popularne audycje m.in. "Lato z radiem", "Cztery pory roku", "Sygnały dnia". Bardzo szybko upomniała się o niego telewizja. W TVP był gospodarzem teleturniejów ("Tele Milenium", "Gilotyna") i przede wszystkim "Pytania na śniadanie". Przygoda skończyła się w 2011 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Sorry, musisz to zrozumieć"

- Wyleciałem z "Pytania na śniadanie" razem z Dorotą Wellman. Zwalniała mnie Alicja Resich-Modlińska, która teraz wypowiada się w charakterze ekspertki. Bez mrugnięcia okiem wyrzucała nas na polecenie nowej władzy. Zadzwoniła, mówiąc: "Sorry, musisz to zrozumieć". Dodała, że wylatuję w pięknym gronie. Już po zwolnieniu nas zadzwonił zakłopotany wydawca z pytaniem, czy może jednak nie poprowadzimy tego ostatniego programu, bo okazało się, że źle ułożono grafik na koniec roku. Przyszliśmy z Dorotą, wykorzystując ten czas na pożegnanie - opowiadał w rozmowie z Onetem.

Jest szansa, że Roman Czejarek wkrótce wróci do TVP, choć na pewno nie do "śniadaniówki". To miałby być zupełnie nowy projekt.

Spacer korytarzem w TVP po latach

- Taka propozycja się pojawiła, Jest ciekawa, więc pewnie się zgodzę, ale dostałem tydzień na podjęcie finalnej decyzji. I dopiero po tym terminie będę mógł powiedzieć coś więcej - stwierdził w "Presserwisie".

Dodatkowy komentarz Roman Czejarek zamieścił w mediach społecznościowych, na gorąco, po pierwszych rozmowach z nowym kierownictwem TVP.

"Zmiany, zmiany, zmiany [...]. Dziwne uczucie, jak się idzie tymi korytarzami po tylu latach przerwy" - wyznał prezenter.

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także