"Rolnik szuka żony" TVP. Kamila przeżywa hejt. Reżyser: "Jest nam bardzo przykro"

"Rolnik szuka żony": Kamila poznała ciemną stronę popularności
"Rolnik szuka żony": Kamila poznała ciemną stronę popularności

14.11.2021 10:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piękna i młoda rolniczka nie jest ulubienicą widzów. Jej kontrowersyjne postępowanie i słowa w programie "Rolnik szuka żony" są szeroko komentowane w sieci. Dziewczyna nie najlepiej znosi to nagłe zainteresowanie.

Kamila to rolniczka, która pobiła rekord show "Rolnik szuka żony". To do niej przyszło najwięcej listów w historii programu. Atrakcyjna i młoda blondynka pracuje w rodzinnej hodowli pieczarek. Niestety, będąc ładną, młodą i w dodatku bogatą dziewczyną, budzi wśród anonimowych internautów zazdrość i hejt. Do tego dochodzą jej dyskusyjne decyzje i wybory w programie.

Kamila przez zaledwie 3-4 dni kręcenia show zmieniała zdanie co do swoich kandydatów wielokrotnie. Jednego dnia pewna cecha była wadą, by drugiego stać się zaletą mężczyzny. Dziewczyna bardzo poważnie podchodzi do tej szansy odnalezienia miłości, więc nieraz dzieli włos na czworo.

Niestety szybko poznała ciemną stronę chwilowej popularności. Internauci po każdym odcinku dają upust swoim emocjom, które wywołuje w nich program. Komentują zachowanie i decyzje Kamili, z którymi się nie zgadzają. Ona nie znosi tego najlepiej.

- Wiemy, że Kamila to bardzo przeżywa. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, bo o wszystkich bohaterów staramy się dbać, bo naprawdę oni nam zaufali i otworzyli swoje serca i domy przed nami, więc jesteśmy im megawdzięczni. Natomiast wiem, że Kamila to bardzo przeżywa i też uważam, że niepotrzebnie, bo ona zna swoją wartość. To jest dziewczyna, która wie, że jest bardzo wartościową osobą - powiedział reżyser Konrad Smuga w rozmowie z Party.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (401)
Zobacz także