Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Seweryn zachowuje się jak Łukasz. Można przewidzieć, kogo wybierze w finale

Seweryna z "Rolnik szuka żony" tak bardzo zauroczyła 22-letnia Marlena, że mężczyzna świata poza nią nie widzi. Widzowie są pewni, że to właśnie ją wybierze w finałowym odcinku. I mają na to dowody. Wystarczy spojrzeć na poprzednią edycję.

"Rolnik szuka żony": Seweryn zachowuje się jak Łukasz. Można przewidzieć, kogo wybierze w finaleŹródło: Youtube.com
d3iytgk
d3iytgk

"Rolnik szuka żony" wystartował z 6. sezonem. I choć kolejna edycja dostarcza widzom ogromnych emocji, najwierniejsi fani wciąż śledzą poczynania dawnych bohaterów show. Łączą też fakty i dopatrują się powiązań między poszczególnymi odsłonami. Ci, którzy z zapartym tchem oglądają każdy odcinek, z pewnością ostatnio dostrzegli, że Seweryna łączy coś z Łukaszem i Janem z 5. serii. I wcale nie jest to tylko udział w programie.

ZOBACZ WIDEO: Paweł z "Rolnik szuka żony" o chwili, gdy zobaczył żonę. Nie zapomni reakcji mamy

Podczas pierwszej randki 28-letniego Seweryna z Marleną Amor miał pełne ręce roboty. Chemia unosiła się w powietrzu.

- Pięknie wyglądasz. Dawno tego nie mówiłem, naprawdę. No, serce zabiło szybciej - mówił zestresowany rolnik do uśmiechniętej 22-latki. Żadna inna kandydatka nie wywołała takiej reakcji i choć farmer wstrzymał się z poważnymi deklaracjami, to widać było, że piękna brunetka zrobiła na nim piorunujące wrażenie.

d3iytgk

- Czy jestem ugotowany? No, delikatnie, delikatnie. Ale gorąco jest - żartował wyraźnie zachwycony Marleną Seweryn.

W ostatnim odcinku sytuacja się powtórzyła. Dla rolnika liczyła się tylko Marlena, choć starał się ukryć, że wcale tak nie jest. Co dokładnie się wydarzyło? Seweryn zaproponował swoim kandydatkom zabawę w "trudne pytania". Chciał dowiedzieć się, która robi najlepszy masaż i jak licznym potomstwem każda z nich chciałaby go obdarzyć.

Wystarczyło zaledwie kilka zadań, by dziewczyny zorientowały się, że Seweryn bezkrytycznie zapatrzony jest w Marlenę. Choć rolnik każdej z dziewczyn starał się poświęcić tyle samo czasu, trudno było mu ukryć, że to właśnie 22-latka z burzą loków wpadła mu w oko.

d3iytgk

- Słyszałam, że już przy stoliku obiecał jej, że zaprosi ją na gospodarstwo - szeptała jedna z dziewczyn.

- One się boją, bo jestem ładna - podsumowała niejako wezwana do tablicy Marlena.

Można być pewnym, że to właśnie ona zostanie wybrana przez Seweryna w finale. Brzmi znajomo? I to bardzo! Wystarczy przypomnieć sobie, w jaki sposób Łukasz z 5. edycji traktował swoje kandydatki. Choć zaprosił do swojego gospodarstwa kilka dziewczyn, uwagę poświęcał tylko Agacie. Gdy zostawał z nią sam na sam, nawet nie próbował ukrywać swoich uczuć. Nikt zatem nie był zaskoczony, gdy w finale wybrał właśnie ją.

d3iytgk

Podobnie rysowała się historia Jana z 5. sezonu. Najstarszy uczestnik ostatniej serii zaprosił na swoje gospodarstwo trzy panie. Mimo że każda z nich była sympatyczna i skora do spędzania z nim czasu, od początku faworyzował jedną - Małgorzatę.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Ona wyraźnie zadurzyła się w starszym rolniku, co otwarcie przyznała. On nie pozostawał jej dłużny, nazywał ją nawet swoją narzeczoną i zwracał się do niej czule per "Małgoniu". Para tak bardzo była w siebie zapatrzona, że żadne z nich nie rozpaczało, gdy pozostałe na lodzie dwie kandydatki postanowiły wcześniej same opuścić gospodarstwo rolnika. I znów ten sam scenariusz. W finale Jan i Małgosia byli nierozłączni.

Trzymamy jednak kciuki, aby historia Seweryna nie była kalką jego poprzedników. Nie jest bowiem tajemnicą, że ani związek Łukasza z Agatą, ani relacja Jana i Małgorzaty nie przetrwały próby czasu.

d3iytgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iytgk