Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Marek chce zostać ojcem. Już planuje ślub!

Uczestnik 3. edycji "Rolnik szuka żony" snuje śmiały plany z ukochaną. Para nie tylko planuje wspólne mieszkanie i ślub, ale również powiększenie rodziny.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Marek chce zostać ojcem. Już planuje ślub!Źródło: Facebook.com
d11j5cn
d11j5cn

Choć 46-letni Marek Walczak nie znalazł w programie "Rolnik szuka żony" upragnionej żony, nie porzucił poszukiwań tej "jednej jedynej". Po raz kolejny przejrzał listy od kandydatek i postanowił skontaktować się ze swoją... sąsiadką. 30-letnia Julia Chmielewska rozkochała w sobie telewizyjnego farmera i dziś para świata poza sobą nie widzi.

Początkowo rolnik ukrywał ukochaną przed światem mediów. Jednak ostatnio coraz chętniej opowiada o niej w kolorowej prasie i zasypuje media społecznościowe wspólnymi zdjęciami z wybranką. Co ciekawe, w wywiadzie z tygodnikiem "Rewia" wyznał, że ma wobec Julii poważne zamiary i nie wyklucza założenia z nią rodziny.

- Chcemy zamieszkać razem na stałe i myślimy o ślubie. Mam też sporo sił, by po raz kolejny zostać tatą, bo wiem, ile to znaczy dla kobiety. A Julia jest cudowną dziewczyną i chcę, by była szczęśliwa - powiedział.

Oprócz wspólnego mieszkania, para zamierza również rozpocząć wspólny biznes.

d11j5cn

- Chcemy z Julką mieć pensjonat połączony z małą hodowlą owiec i koni. Będziemy przyjmować rodziny z dziećmi i wycieczki szkolne, którym zaoferujemy zajęcia tematyczne i wiejskie jedzenie. Julka jest świetną nauczycielką, będzie uczyć dzieci wiejskich tradycji i poszanowania przyrody, a ja zajmę się hodowlą - podsumował Marek na łamach "Rewii".

*Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony": "To są szczęśliwe i trwałe związki" *

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d11j5cn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11j5cn