Rozrywka"Rolnik szuka żony": Marek opublikował intrygujące zdjęcie. Będzie ślub?

"Rolnik szuka żony": Marek opublikował intrygujące zdjęcie. Będzie ślub?

"Rolnik szuka żony": Marek opublikował intrygujące zdjęcie. Będzie ślub?
Źródło zdjęć: © Facebook.com
oprac. Anna Ryta

07.05.2017 10:34, aktual.: 08.05.2017 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czyżby kolejna para z programu szykowała się do wesela?

Marek Walczak, uczestnik 3. edycji "Rolnik szuka żony", nie miał tyle szczęścia co jego koledzy i nie znalazł miłości życia przed kamerami. Po zakończeniu programu nie porzucił jednak poszukiwań tej jednej jedynej. Po raz kolejny przejrzał przesłane do niego listy i już bez udziału telewizji skontaktował się z jedną z kandydatek. Tym razem jego wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś świata poza 16 lat młodszą Julią Chmielewską nie widzi.

Para nie zamierza jednak ukrywać swojego uczucia. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych i raz po raz udostępniają zdjęcia i wpisy, by zdradzić fanom, co u nich słychać. Złośliwi twierdzą jednak, że zakochani pozazdrościli popularności innym uczestnikom "Rolnik szuka żony" i właśnie z tego powodu tak chętnie dzielą się swoją prywatnością.

Ostatnio Marek i Julia znów postanowili nieco podsycić plotki na swój temat. Na swoim wspólnym profilu na Facebooku zamieścili intrygujące zdjęcie. Rolnik wraz ze swoją ukochaną pozują z kubkami z napisami "Prawie mąż. Jeszcze idealny" i "Prawie żona. Jeszcze idealna". Jedna z fanek pokusiła się więc o pytanie, kiedy nastąpi ten "wielki dzień", czyli ślub i wesele. Zakochani odpowiedzieli wówczas zgodnie: "Jak będzie blisko, to damy znać". Taka riposta z pewnością tylko podgrzeje i tak już gorącą atmosferę wokół pary.

Obraz
© Facebook.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także