Grzesiek i Ania z "Rolnik szuka żony" ofiarami internetowego hejtu? W sieci zawrzało

Bohaterowie drugiej edycji show "Rolnik szuka żony" już od pierwszego spotkania byli pewni, że są sobie przeznaczeni. Grzegorz w ekspresowym tempie pożegnał pozostałe kandydatki i skupił się na budowaniu relacji ze swoją wybranką. Kilka miesięcy po zakończeniu programu Anna i Grzegorz Bardowscy stanęli na ślubnym kobiercu, a niedawno powitali na świecie pierwszego syna. Najnowsze zdjęcie pary wywołało zażartą dyskusję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz i Anna Bardowscy
Grzegorz i Anna Bardowscy (Facebook.com)
WP

Grzegorz Bardowski wyjechał z rodziną na 2-dniowy urlop do Karpacza. Na swoim profilu facebookowym opublikował zdjęcie z żoną i synkiem. Czujni internauci niemal natychmiast zauważyli, iż młoda mama karmi pociechę mlekiem z butelki. Pod postem rozpoczęła się dyskusja. Choć nikt jawnie nie krytykował, internautki i tak stanęły w obronie pani Bardowskiej.

"Hejt za butelkę? Bardziej myślałam o tej czapce na głowie"

"To tylko i wyłącznie sprawa mamy czym karmi, ważne że dziecko najedzone i zdrowe. Nigdy nie rozumiałam i nie rozumiem dlaczego Polacy wtrącają się do spraw i problemów innych osób, a swoich nie widzą pod własnym nosem"

WP

"Butelka czy pierś to tylko decyzja matki niczyja więcej, połowa osób hejtujacych również nie karmiła piersią, ale widocznie lepiej ocenia się innych niż siebie"

"Zanim weszłam w komentarze wiedziałam, że będzie tu wrzało cyc kontra butla" - pisali fani (we wszystkich komentarzach zachowano oryginalną pisownię).
Zobacz: Rolnik szuka żony

Facebook.com
Podziel się

Jak się wam podoba najnowsze zdjęcie pary? Czy reakcja fanów była uzasadniona?

WP
Facebook.com
Podziel się
Facebook.com
Podziel się
WP

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP