Niespodzianka w "Pierwszej randce". Rolnik, który nie znalazł jeszcze żony

Kuba Kordi już kiedyś szukał miłości w programie telewizyjnym. Ostatnio znów zdecydował się na randkę przed kamerami. Jak mu poszło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jakub Kordi na planie programu "Pierwsza randka"
Jakub Kordi na planie programu "Pierwsza randka" (kadr z programu)

Kubę widzowie mogą kojarzyć z drugiej edycji innego randkowego show TVP, "Rolnik szuka żony". Jego droga do znalezienia odpowiedniej kobiety nie była jednak prosta. Początkowo był jednym z kandydatów Anny, ale piękna rolniczka go odrzuciła. Jak się okazało, mimo wszystko znalazł miłość w programie. Na planie poznał Krystynę, kandydatkę Roberta. Przypadli sobie do gustu na tyle, że spotykali się jeszcze po zakończeniu programu. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Od ich rozstania minął prawie rok, ale jak widać, Kuba Kordi nie stracił wiary w odnalezieniu prawdziwej miłości i postanowił spróbować swoich sił w programie randkowym. Tym razem pojawił się w show "Pierwsza randka". Jego partnerką była Agnieszka, która uwielbia taniec. Kobieta zdradziła podczas programu, że trochę stresuje się tym spotkaniem, ale Kuba szybko ją rozluźnił. Kiedy mężczyzna udał się do toalety, Agnieszka przygotowała dla niego niespodziankę: pokaz tańca! Później było już tylko lepiej! Para karmiła się nawzajem deserem i nie szczędziła sobie miłych słów. Oczywiście i Kuba, i Agnieszka wyrazili chęć na kolejne spotkanie. Czyżby tym razem sympatycznemu rolnikowi bardziej się poszczęściło?

kadr z programu
Podziel się
kadr z programu
Podziel się
Facebook.com
Podziel się

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony" są parą? Reakcja prezenterki wiele zdradza

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.