"Rolnik szuka żony": Klaudia odesłała Konrada do domu. Widzowie nie kryją żalu

Klaudia odesłała Konrada do domu
Klaudia odesłała Konrada do domu
Źródło zdjęć: © kadr z programu

07.11.2022 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia jeszcze przed finałem "Rolnik szuka żony" zdecydowała, z kim chce kontynuować znajomość. Choć jej wybór był do przewidzenia, widzowie nie kryją żalu. Bardzo kibicują Konradowi.

W "Rolnik szuka żony" stopniowo klarują się wybory poszczególnych bohaterów. Niektórzy z nich zaskoczyli nawet swoich bliskich, którzy na rodzinnych grillach w ostatnim odcinku chcieli poznać kandydatki, a poznali... wybranki. Tak zdarzyło się w przypadku dwóch Tomaszów. Jeden wybrał Zuzię, drugi Justynę.

Największy problem jak na razie ma Mateusz, który nie kryje rozczarowania faktem, że kandydatki niewystarczająco o niego zabiegały. Widzowie przewidują, że jak Stanisław w jednej z edycji, w finale poinformuje, że nie wybrał żadnej z nich.

Zdecydowana za to jest jedyna rolniczka w programie, Klaudia. Wybrała Walentyna, co przewidzieć mógł każdy widz, który śledził wydarzenia w tej serii "Rolnika". Już na etapie wyboru uczestników na podstawie listów dało się zauważyć, że Klaudia jest wyraźnie zainteresowana pochodzącym z Ukrainy kandydatem.

Niemniej ostatecznie o jej serce rywalizowało dwóch mężczyzn - Walentyn i kilka lat młodszy od rolniczki Konrad. To między nimi wahała się najbardziej i podkreślała, że odesłanie któregoś z nich do domu jest bardzo trudną decyzją. Konrad w ostatnim odcinku zapewniał, że ma zamiar walczyć o jej serce. Chciał dowieść, że mimo podkreślanej przez nią różnicy wieku, mógłby być odpowiednim dla niej partnerem.

Klaudia jednak, po spotkaniu z Walentynem, nie chciała dłużej zwodzić Konrada - poinformowała go od razu, kogo wybiera, kierując się sercem. Konrad nie miał innego wyjścia, jak zaakceptować jej decyzję. I choć zapewniał, że rozumie rolniczkę, to i tak nie udało mu się ukryć smutku. Poruszeni finałem ich znajomości byli również widzowie. Nie kryją żalu, że to on został wyeliminowany.

"Wiecznie wypomina ten młody wiek Konrada, a on rozsądniejszy i dojrzalszy niż Walentyn", "Nawet pies smutny...", "Konrad super chłopak Wielka szkoda. że Klaudia go odesłała do domu", Niby serce nie sługa...Ale o rozumie nie wolno zapominać moją droga... bo nie wszystko złoto, co się świeci - piszą na facebookowym profilu programu.

Wielu fanów kibicuje młodemu chłopakowi i wróżą szybkie znalezienie miłości. "Konrad to bardzo uczciwy, pracowity i porządny człowiek. Na pewno znajdzie odpowiednią dziewczynę. Pod względem wieku, również", "Długo sam nie będzie, bardzo fajny i inteligentny facet z klasą", "Po programie za Konradem panny sznurem. Przystojny, fajny facet" - kwitują.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także