"Rolnik szuka żony": Michał ma dylemat. Jego ojciec już nie. Przestrzega syna

Młody rolnik ma dylemat, czy iść za głosem serca czy rozumu
Młody rolnik ma dylemat, czy iść za głosem serca czy rozumu
Źródło zdjęć: © Facebook | PIOTR MATEY/piotr@matey.pl

06.11.2022 22:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najmłodszy z bohaterów dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" ma coraz większy dylemat. Michał nie wie, czy iść za głosem serca czy rozumu. Wątpliwości nie ma za to jego ojciec, który wyraźnie optuje za jedną z kandydatek.

Michał zaprosił na swoje gospodarstwo trzy kandydatki: Adę, Sylwię i Martę. Ta ostatnia zapewniała podczas randki, że jeśli chłopak da jej szansę, to nie pożałuje. Podkreśliła też, że podobnie jak on, wychowała się i żyje na wsi, a jej konkurentki zaś są z zupełnie innego środowiska. - One marzą o śniadaniu do łóżka, a to jest dla mnie nie do pomyślenia - tłumaczyła te różnice Michałowi na konkretnym przykładzie.

Po powrocie do domu uczestnik programu "Rolnik szuka żony" zdecydował, że pożegna Sylwię, a ostatecznego wyboru dokona między Martą a Adą. Przed kamerą nie ukrywał, że to właśnie tą ostatnią czuje szczególne zainteresowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na rodzinne spotkanie przy grillu Michał pojawił się w towarzystwie dwóch kandydatek. Marta dość swobodnie weszła w rolę gospodyni, czym wyraźnie zyskała aprobatę ojca chłopaka. Mówiąc o 19-letniej uczestniczce przed kamerą, senior rodu nazwał ją po prostu "bardziej praktyczną". Przy wspólnym stole chętnie zaś komplementował dziewczynę.

- Przy Marcie chleba ci nie zabraknie, a jak masz chleb, nie szukaj bułek - rzekł do Michała ojciec jakby ku przestrodze.

Pytana o atmosferę podczas rodzinnego spotkania Ada, stwierdziła, że w oczach bliskich rolnika "raczej traci niż zyskuje". Wciąż była jednak pewna, że między nią a Michałem jest wyraźna nić porozumienia.

Kiedy tylko dziewczyny zniknęły z horyzontu, rolnik zwierzył się rodzinie z dylematu i zapytał o radę. Zdania były podzielone. Jedni radzili, by chłopak szedł za głosem serca, ojciec znów jednak przestrzegł chłopaka, że motyle w brzuchu to będą latem, ale już nie zimą...

Młody rolnik ma dylemat, czy iść za głosem serca czy rozumu
Młody rolnik ma dylemat, czy iść za głosem serca czy rozumu © Materiały prasowe

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" opowiadamy o skandalicznych wczasach w pensjonacie "Biały Lotos", załamujemy ręce nad zdradą Henry’ego Cavilla oraz wspominamy największych mięśniaków kina akcji lat 80. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także