Trwa ładowanie...
dpt7imv

"Rolnik szuka żony": Fanka zapytała Dianę o przyjaźń z Natalią. Odpowiedziała wymijająco

Dianę i Natalię z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" szybko połączyła przyjaźń. Wydawało się, że stały się niemal nierozłączne. Fani zaczęli się więc zastanawiać, dlaczego ostatnio nie chwalą się wspólnymi zdjęciami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony"
Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony" (Instagram.com)
dpt7imv

Historia programu "Rolnik szuka żony" niejednokrotnie pokazała już, że uczestnicy wynosili z niego nie tylko miłość i nadzieję na nowe związki, ale także przyjaźń. Marta Manowska przyznawała również, że cała ekipa jest jedną, stale powiększającą się rodziną.

W szóstej edycji powiększyła się o sporo barwnych osobowości. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kandydatki rolników: Dianę i Natalię. Szybko okazało się, że panie znalazły wspólny język i się polubiły. Zdarzało się, że nawet wolały przeznaczyć wolny czas na gospodarstwie na poznawanie siebie nawzajem niż zabieganie o względy farmerów.

Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

Nie miało też znaczenia, że uczestniczki były kandydatkami różnych rolników. Z programu wyniosły naprawdę cenne znajomości. Szczególnie Diana i Natalia, które brały udział w szóstej edycji programu. Obie nie kryły, że bardzo się polubiły. Często zamieszczały w mediach społecznościowych relacje ze spotkań i wspólnych wypadów.

dpt7imv

Z ich kont w popularnych "socialach" można było też dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy poza programem i co zmieniło w życiu uczuciowym. Jak się okazało, u Natalii zmieniło się sporo. Wyjawiła niedawno, że… jest szczęśliwie zakochana i pokazała romantyczne zdjęcie z chłopakiem.

Diana natomiast nie ma szczęścia w miłości. Choć nie kryje, że czeka na własny ślub. Jak na razie się na to nie zapowiada, ale Diana nie zamyka się na świat. Ostatni czas wykorzystywała na podróże i zwiedzanie wyjątkowych zakątków Polski. Uwagę internautów zaś przykuła nieobecność przyjaciółki na profilu Diany. I rzeczywiście, Diana nie zamieszczała wspólnych zdjęć od tygodni. W końcu jedna z fanek postanowiła zapytać o to wprost.

Diana z "Rolnik szuka żony" Instagram.com
Diana z "Rolnik szuka żony"

"Przepraszam a gdzie zniknęła przyjaźń z Natalią z 'Rolnika'? Bez hejtu, ot zwykla babska ciekawość", zagaiła Dianę internautka. Na odpowiedź nie trzeba było czekać. "Trzymając w niepewności twoją babską ciekawość, odpowiem tak: 'niedługo wszystko będzie jasne'", odparła wymijająco. Satysfakcjonuje was taka odpowiedź?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dpt7imv

Podziel się opinią

Share

dpt7imv

dpt7imv