Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Tego nie wiedzieliśmy!

Natalia i Diana to dwie odrzucone kandydatki różnych rolników ostatniej edycji show. Nie odnalazły miłości, ale znalazły przyjaźń. Od tamtego czasu cały czas publikują na Instagramie wspólne zdjęcia.

"Rolnik szuka żony": Tego nie wiedzieliśmy!Źródło: Instagram.com
d2unftd
d2unftd

Diana była kandydatką Seweryna. Szybko zrozumiała, że rolnik już ulokował swoje uczucia gdzie indziej, więc wycofała się. Z kolei Natalię odrzucił Sławek, który wybrał Martę.

Jednak obie dziewczyny raczej spędziły miło czas, a na planie nawiązała się między nimi nić przyjaźni. Na swoich profilach instagramowych publikują wspólne zdjęcia oznaczając się, podpisując je #przyjaźń.

Jedna z internautek zapytała pod zdjęciem na Instagramie, jak Natalia i Diana się poznały. Okazuje się, że... na samym początku programu!

d2unftd

Jak zdradziła Natalia, produkcja umieściła dziewczyny w tym samym pokoju, dzięki czemu miały czas, by się lepiej poznać.

O ile, to dość zaskakująca informacja, to jednak dość logiczne: produkcja unika sytuacji, w której "rywalki" spędzają czas ze sobą poza kamerami. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć ich autentyczne reakcje na siebie. Pamiętamy przecież, jak reagowały na siebie kandydatki Seweryna (w tym Diana!). Atmosfera w domu rolnika była bardzo napięta, przypominała atmosferę w szatni licealistek.

Gdyby Natalia i Diana rywalizowały o serce tego samego faceta, pewnie ta przyjaźń by się nie narodziła.

d2unftd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2unftd