Trwa ładowanie...
ycipk-4e978p

"Rolnik szuka żony": Tego nie wiedzieliśmy!

Natalia i Diana to dwie odrzucone kandydatki różnych rolników ostatniej edycji show. Nie odnalazły miłości, ale znalazły przyjaźń. Od tamtego czasu cały czas publikują na Instagramie wspólne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diana i Natalia
Diana i Natalia (Instagram.com)
ycipk-4e978p

Diana była kandydatką Seweryna. Szybko zrozumiała, że rolnik już ulokował swoje uczucia gdzie indziej, więc wycofała się. Z kolei Natalię odrzucił Sławek, który wybrał Martę.

Jednak obie dziewczyny raczej spędziły miło czas, a na planie nawiązała się między nimi nić przyjaźni. Na swoich profilach instagramowych publikują wspólne zdjęcia oznaczając się, podpisując je #przyjaźń.

Jedna z internautek zapytała pod zdjęciem na Instagramie, jak Natalia i Diana się poznały. Okazuje się, że... na samym początku programu!

ycipk-4e978p

Jak zdradziła Natalia, produkcja umieściła dziewczyny w tym samym pokoju, dzięki czemu miały czas, by się lepiej poznać.

O ile, to dość zaskakująca informacja, to jednak dość logiczne: produkcja unika sytuacji, w której "rywalki" spędzają czas ze sobą poza kamerami. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć ich autentyczne reakcje na siebie. Pamiętamy przecież, jak reagowały na siebie kandydatki Seweryna (w tym Diana!). Atmosfera w domu rolnika była bardzo napięta, przypominała atmosferę w szatni licealistek.

Gdyby Natalia i Diana rywalizowały o serce tego samego faceta, pewnie ta przyjaźń by się nie narodziła.

ycipk-4e978p

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4e978p

ycipk-4e978p
ycipk-4e978p