"Rolnik szuka żony". Elżbieta opublikowała zdjęcie z wakacji. Przypadkiem zdradziła, kogo wybrała

Fani nie mogą doczekać się finału programu
Fani nie mogą doczekać się finału programu
Źródło zdjęć: © Instagram
Magdalena Sawicka

09.11.2021 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Elżbieta jest bardzo aktywna na Instagramie. Uczestniczka show postanowiła pochwalić się zdjęciem z wycieczki do Kazimierza Dolnego. Fani od razu wyłapali szczegół, który według nich zdradza, kogo wybrała rolniczka.

Wśród fanów programu "Rolnik szuka żony" Elżbieta wzbudzała mieszane uczucia. Jednym imponowała jej uroda, cięty żart, zaradność, inteligencja i zdrowe podejście do życia. Inni byli rozżaleni tym, że zaproszonych do gospodarstwa panów traktowała jak ekipę remontową. Bez wątpienia pobyt u rolniczki nie przypomina sanatorium, a - jak żartobliwie komentują widzowie - bardziej obóz pracy.

To nie zniechęca jednak kandydatów. W rywalizacji o jej serce wciąż pozostali Marek i Stanisław. Pierwszy z nich to od samego poczatku faworyt Elżbiety. Ewidentnie jest między nimi chemia. Z drugiej strony Stanisław to porządny człowiek o wielkim sercu, fani "Rolnika" widzą w nim świetny materiał na męża. A Elżbieta? Po ostatnim odcinku można wnioskować, że jest rozdarta i niezdecydowana.

Tymczasem na Instagramie rolniczka jest aktywna jak nigdy. Chętnie dzieli się z fanami skrawkami swojego życia po programie. Ostatnio opublikowała zdjęcie z wycieczki do Kazimierza Dolnego. Szykowna dama w czerwieni pozuje przy studni. I choć wydawałoby się, że na fotografii nie ma nic podejrzanego, widzowie dostrzegli swoje.

Według niektórych, po padającym męskim cieniu można wywnioskować, kogo wybrała Elżbieta. Zdecydowana większość fanów show uważa, że jest to Marek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także