Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Dawid pokazał zdjęcie Kamili. Planuje udział w 8. edycji?

Dawid Noweta to doskonale znany widzom uczestnik 7. edycji show "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że jego uwagę zwróciła Kamila, która ma szansę pojawić się w nowym sezonie programu. Czyżby mężczyzna chciał wystartować w nim jako kandydat?

Share
Dawid Noweta nie miał szczęścia w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Dawid Noweta nie miał szczęścia w 7. edycji programu "Rolnik szuka żony"Źródło: fot. Instagram
d1nyumg

"Rolnik szuka żony 8" wystartuje na TVP1 we wrześniu. Wiele wskazuje na to, że nowa edycja będzie wyjątkowo ciekawa. Potwierdzeniem jest pełne emocji przyjęcie emisji zerowego odcinka, w którym zaprezentowano ośmiu kandydatów – Stanisława, Kamila, Elżbietę, Macieja, Krzysztofa, Kamilę, Łukasza i Emila. Choć nie wszyscy wezmą udział w programie (odpadnie trójka z najmniejszą liczbą listów), to już teraz kilku uczestników wzbudza wielkie emocje w mediach społecznościowych. Jedną z nich jest Kamila, która zdaniem wielu będzie się cieszyć uwagą mężczyzn.

Okazuje się, że 28-latką zainteresował się też Dawid Noweta z 7. edycji programu. Rolnik opublikował na InstaStory zdjęcie z powtórki zerowego odcinka nadchodzącego sezonu show. Oczywiście widzimy na nim Kamilę.

d1nyumg

Trudno na ten moment powiedzieć, czy Noweta chciał po prostu dać znać obserwującym, że także docenia urodę nowej uczestniczki, czy kryje się za tym coś więcej. Doszłoby do ciekawiej sytuacji, gdyby Dawid wystartował w programie tym razem jako kandydat. Najpierw jednak musiałby napisać list, który zostałby przyjęty przez Kamilę.

fot. Instagram
Dawid Noweta pokazał w swojej relacji wymowne zdjęcieŹródło: fot. Instagram

Inna sprawa, że pojawienie się Dawida w nowym "Rolniku" podniosłoby atrakcyjność show. Dość powiedzieć, że mężczyzna w poprzedniej edycji wzbudził sporo kontrowersji. Wielu krytykowało go za to, że nie wie, czego chce. Internautom nie podobał się sposób, w jak potraktował kandydatki na gospodarstwie – przede wszystkim Agnieszkę i Magdę.

Zarzucano mu też, że jego łzy po decydującej rozmowie z Martyną były na pokaz. Choć mężczyzna zakończył program, nie zdobywając żadnej dziewczyny, to na Instagramie zarzekał się, że dalej będzie poszukiwał partnerki dla siebie. Spróbuje oczarować Kamilę?

Zobacz: Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1nyumg

Podziel się opinią

Share
d1nyumg
d1nyumg