Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony". Agnieszka od Dawida nie żałuje udziału w show i drugi raz postąpiłaby tak samo!

Agnieszka to kandydatka Dawida, uczestnika siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Jako pierwsza ze wszystkich dziewczyn opuściła gospodarstwo i to na własne życzenie.

Share
Agnieszka z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
Agnieszka z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
d3l7j28

"Rolnik szuka żony" niezmiennie przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Ósmy odcinek widziało ich ponad 3 miliony! Randkowe reality show dziejące się na polskiej wsi to prawdziwy ramówkowy hit TVP. Nic dziwnego, że jego uczestniczki i uczestnicy stają się celebrytami. Nawet dziewczyny, które bardzo szybko rozstały się z programem, cieszą się niemałym gronem followersów na Instagramie.

Agnieszka urządziła na swoim koncie sesję pytań, na które odpowiadała. Padło pytanie o to, czy żałuje swojego udziału w show. Dziewczyna odpowiedziała, że nie tylko żałuje, ale zachowałaby się dokładnie tak samo.

d3l7j28

Przypomnijmy: między Agnieszką i Dawidem podczas pierwszego spotkania naprawdę zaiskrzyło. Jednak po przyjeździe na gospodarstwo rolnika obraziła się, bo ten... za długo według niej rozmawiał z Martyną, drugą jego kandydatką.

Szybko stworzyła wraz z trzecią kandydatką Magdą front przeciwko Martynie, a ostatecznie wyrzuciła wszystko w twarz osłupiałemu rolnikowi i opuściła program. Pozostawiła za sobą zranioną Martynę i spanikowaną Magdę. Atmosfery nie dało się już uratować.

Agnieszka mogłaby wrócić do programu, by zachować się tak samo... tylko co na to widzowie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3l7j28

Podziel się opinią

Share
d3l7j28
d3l7j28