"Rolnik szuka żony": Dawid wciąż jest wolny. Nie wyszło mu w programie?

Dawid aka "Wielkopolski Lew Parkietu"
Dawid aka "Wielkopolski Lew Parkietu"
Basia Żelazko

01.10.2020 07:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnikom i kandydatkom w programie nie wolno zdradzać przebiegu show przed emisją ostatniego odcinka. Czy Facebook jednego z nich zdradził więcej, niż rolnik by tego chciał?

Dawid to rolnik z siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wyemitowano dopiero trzy odcinki i już wiadomo, która z kandydatek pojedzie na jego gospodarstwo. Dalsze losy tych relacji są nam jeszcze nieznane, ale możliwe, że rozwiązanie tej zagadki jest przed naszymi oczami!

Na swoim profilu facebookowym Dawid z Wielkopolski ma zaznaczone "status: wolny". To może oznaczać, że do jesieni, czyli już po zakończonych zdjęciach nie związał się z nikim.

Profil Dawida
Profil Dawida

Zauważyliśmy także, że obserwuje Martynę, drobną blondynkę z programu, która przez pierwsze odcinki była jego faworytką. Ona sama wstawiła zdjęcie, na którym nie widać jej twarzy. Jak większość "instagramowych modelek" ma na koncie masę identycznych zdjęć swojej twarzy, a na profilowym po prostu pokazuje swoje wyćwiczone pośladki.

Profil Martyny
Profil Martyny

Zdjęcie podpisane jest "lato na wsi", więc pochodzi zapewne z okolic domu Dawida. Oczywiście te informacje z Facebooka wcale nie muszą oznaczać, że rolnik nie znalazł miłości w programie. W końcu wcale nie musiałby tego obwieszczać właśnie w sieci.

Żeby się o tym przekonać, musimy śledzić kolejne odcinki!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także