Dawid z "Rolnik szuka żony" miał już narzeczoną. "Zdradziła mnie!"

Dawid nie stracił wiary w miłość
Dawid nie stracił wiary w miłość
Źródło zdjęć: © TVP

30.09.2020 08:26, aktual.: 01.03.2022 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dawid Noweta to jeden z uczestników 7. edycji "Rolnik szuka żony". 29-latek mówi wprost, że nie poszedł do programu szukać przygód, ale związku na całe życie. Kiedyś szukał miłości na własną rękę i bardzo się sparzył.

Po pojawieniu się w programie Dawid dostał wiele listów od kobiet, które chciały go bliżej poznać. A może nawet związać się z nim na całe życie? Pewnym jest, że rolnik jest gotowy na poważną relację. - Wierzę, że wśród autorek jest dziewczyna, której szukam – mówił z przekonaniem w "Rewii".

Dawid zrobił na paniach świetne pierwsze wrażenie. Skończył technikum rolnicze, a w wieku 19 lat odziedziczył gospodarstwo po rodzicach. W przeciwieństwie do wielu rówieśników nie marzył o życiu w wielkim mieście i został w rodzinnym Będzieszynie. Zajmuje się hodowlą bydła, trzody, kur. Jedyne, czego mu teraz brakuje, to miłości.

Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosił się po zerwanych zaręczynach. Dawid wyjątkowo źle ulokował swoje uczucia i wcale tego nie ukrywa.

- Zdradziła mnie! Widziałem to na własne oczy. Człowiek pęka w takich momentach – mówił w rozmowie z tygodnikiem.

- To człowiek z sercem na dłoni. On myśli tylko o innych, a zapomina o sobie – mówią koledzy z Ochotniczej Straży Pożarnej, której Dawid jest naczelnikiem. Czy w programie znajdzie tę jedyną? "Rolnik szuka żony" połączył już niejedną parę, a Dawid zaprezentował się jako idealny materiał na męża. Pozostaje czekać. W najnowszym odcinku zobaczymy, jak wybrane przez niego panie radzą sobie z życiem na wsi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także