Rozrywka"Rolnik szuka żony 4" odc. 8 - bohaterowie spotkają się z rodzinami. Padną mocne słowa

"Rolnik szuka żony 4" odc. 8 - bohaterowie spotkają się z rodzinami. Padną mocne słowa

"Rolnik szuka żony 4" odc. 8 - bohaterowie spotkają się z rodzinami. Padną mocne słowa
Źródło zdjęć: © Facebook.com

28.10.2017 10:30, aktual.: 28.10.2017 18:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami kolejny odcinek 4. serii programu "Rolnik szuka żony". Tym razem uczestnicy spotkają się ze swoimi bliskimi. Bohaterowie wysłuchają ich podpowiedzi i rad.

Trwająca edycja show "Rolnik szuka żony" jest wyjątkowo emocjonująca. Nie ma bowiem odcinka, w którym nie doszłoby do nieoczekiwanego zwrotu akcji lub małego skandalu. Przed tygodniem widzowie byli m.in. świadkami tego, jak Piotr zaprosił na swoje gospodarstwo jeszcze jedną kandydatkę. To oczywiście nie spodobało się Monice, która po odejściu dwóch konkurentek była już pewna wygranej. Gorąco zrobiło się również u Mikołaja. Najstarszy uczestnik 4. sezonu programu odbył bowiem kolejną namiętną randkę. Tym razem urokowi bohatera uległa Teresa. Para utonęła w namiętnym pocałunku, o którym głośno było w mediach jeszcze przez kilka dni po emisji odcinka.

Co wydarzy się w 8. epizodzie "Rolnik szuka żony 4"? Przede wszystkim do Małgorzaty, Piotra, Mikołaja, Karola i Zbyszka przyjadą rodzina oraz przyjaciele. Bohaterowie programu będą chcieli doradzić się bliskich w kwestii wyboru partneki lub partnera. Oczywiście nie zabraknie też kolejnych randek. Szczególnie dobrze w towarzystwie kandydatek będzie bawić się Mikołaj. Piotr wciąż nie będzie wiedział, która z pań jest jego faworytką:

- Jeszcze nie jestem zdecydowany - zdradzi przed kamerami uczestnik show. Rozdarty będzie również Karol. Z kolei Zbyszek zdecyduje się bardzo szczerze porozmawiać z jedną z kandydatek. Czy to oznacza, że już wie, z którą panią chciałby ułożyć sobie życie?

Wątpliwości pojawią się zresztą też u samych kobiet, które walczą o względy rolników:

- Zaczęłam się zastanawiać, czy ma to jakikolwiek sens - wyzna Monika, która wciąż nie będzie potrafiła pogodzić się z faktem, że Piotr zaprosił do siebie kolejną kandydatkę. W odcinku padną też bardzo mocne słowa. Jedna z pań (prawdopodobnie Monika) powie:

- To facet musi mieć w spodniach jaja, nie kobieta.

Jedno jest pewne - kolejna odsłona programu z pewnością nie pozwoli nam się nudzić. Emisja 8. odcinka "Rolnik szuka żony 4" już w niedzielę 29 października o godzinie 21:10 na antenie telewizyjnej Jedynki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (57)
Zobacz także